parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Togg’dan Yeni Bir Hamle: Akıllı Cihaz Pasaportu

Togg’dan Yeni Bir Hamle: Akıllı Cihaz Pasaportu

admin admin -
13 0

Avalanche Summit 2023 etkinliğinde konuşan Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, akıllı Aygıt pasaportu ve batarya pasaportuna değindi.

Avalanche Summit 2023, bu yılki ikinci aktifliğini Barselona’da gerçekleştirdi. Avalanche Summit 2023 aktifliğine katılan Togg CEO’su Karakaş, Togg‘un attığı yenilikçi adımlara ve birincilere değindi.

Etkinliğinde konuşma gerçekleştiren Karakaş, dünyada cinsinin birinci örneği olan akıllı Aygıt pasaportu ve batarya pasaportu hakkında konuştu.

Togg CEO’su, Akıllı Aygıt Hakkında Konuştu

Togg CEO’su Mehmet Gürcan Karakaş, Avalanche Summit 2023‘te dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Karakaş, akıllı aygıt, dijital platform ve pak güç tahlillerini ele aldı.

Barselona‘da gerçekleşen Avalanche aktifliğine katılan Karakaş, dijital varlık cüzdanının içinde akıllı Aygıt pasaportu ve batarya pasaportunun da yer alacağını Anlatım etti. Togg‘un sürdürülebilirliğine ve blok zinciri tahlillerine değinen Karakaş, akıllı mukavelelerle desteklenen aygıtın birçok bahiste fayda sağlayacağını belirtti. Togg‘un Avalanche üzerinde kurduğu bu yenilikçi tahlil, kullanıcıların aygıtın servis geçmişinden bakım bilgilerine kadar bütün bilgilere Yargıç olmalarını sağlıyor.

Akıllı Aygıt hakkında yenilikçi gelişmeleri aktaran Karakaş, şunları söyledi;

Avalanche üzerine geliştirdiğimiz bu cüzdanla kullanıcılar devinim halindeyken dijital varlıklarına erişme, bunları inançlı bir formda görüntüleme, saklama ve aktarma, blok zinciri tabanlı oyunları akıllı Aygıt üzerinde oynayabilme iç sınırsız sayıda kullanım senaryosuna sahip oluyor. Artık de bu cüzdan içinde birinci Kez akıllı Aygıt pasaportu ile batarya pasaportunu oluşturuyoruz. Kullanıcılar bu pasaport sayesinde blok zincir üzerinden Aygıt kesimlerinin değişimi, servis bilgileri, tedarik zincirindeki süreçler üzere her türlü bilgiye emniyetli ve kolay bir biçimde erişebilecek. Modüllerin nerede üretildiğinden tutun da bakım tarihine kadar akıllı aygıta ilişkin her türlü bilgiye anında sahip olabilecek. Emsal halde batarya pasaportunu da kullanıcıların hizmetine sunacağız. Farasis Energy iştirakinde güç depolama tahlilleri geliştirmek üzere kurduğumuz Siro Silk Road Pak Güç Depolama Teknolojileri’nin ürettiği bataryaların pasaportunu, elektrikli araçların bataryalarına ait bütün bilgileri içeren bir evrak olarak düşünebilirsiniz. Bu evrak, bataryanın üretim tarihinden kapasitesine, yaşına ve sıhhat durumuna kadar birçok bilgiyi içeriyor. Bu bilgilerin blok zincir üzerinde tutulması, bataryanın kökenini doğrulamaya ve izlenebilirlik sağlamaya Yardımcı oluyor. Tıpkı halde karbon emisyonları ve sürdürülebilirlik performansı üzere takip edilmesi gereken mevzular da izlenebilir hale geliyor. Birbirinden Müstakil ekosistemleri birbirine bağlamak ve kesintisiz akıllı Ömür tahlilleri üretmek üzere blok zinciri teknolojisi üzerindeki çalışmalarımızı kuvvetli Amel iştirakleriyle sürdüreceğiz. Yenilikçi tahlillerimizle kullanıcıların mobilite tecrübesini Öbür bir noktaya taşımayı hedefliyoruz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir