Terra Virtua Kolect (TVK) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Terra Virtua, NFT’lerin hem dijital dünyada hem de sanal gerçeklik içerisinde deneyimleyebilmesine İmkan tanımayı amaçlayan bir Blockchain projesidir.

TVK, 2017 yılında Gary Bracey ve Jawad Ashra tarafından proje olarak kuruldu. 2021 yılının aralık ayında piyasaya sürüldü.

Proje, kendini “NFT’lerle tam etkileşim sunan birinci AR platformu” olarak tanımlamaktadır. Proje, kullanıcıların NFT alım satımı yapabilmesi için bir pazar yeri ve dijital öğeleri deneyimlemeleri için bir sanal gerçeklik platformu sunmaktadır. Projenin masaüstü uygulaması aracılığıyla kullanıcılar, NFT’leri 3 boyutlu bir biçimde deneyimleyebilir.

TVK coin, Terra Virtua’nın Lokal kripto Nakit ünitesi olarak piyasaya sürülen bir token’dır. Kullanıcılar TVK coin’i kullanarak platformun pazarı aracılığıyla çeşitli NFT koleksiyonlarını alabilir. Platformda süreç yapmak için ödenen süreç fiyatları için TVK, bir ödeme aracı olarak çalışır. Token, AR oyunu içerisinde kullanıcıları ödüllendirmek ve teşvik etmek için kullanılır. TVK staking özelliğine de sahiptir ve kullanıcıların sırf tokeni stake ederek kazanabilecekleri Türlü avantajlar mevcuttur. TVK sahipleri, varlıklarını stake ederek Terra Virtua Prestige üyeliğine sahip olabilir. Bu üyelik çeşidinin avantajları ortasında belediye binasından İlan yapma, Özel öğelere erişim ve aylık rastgele TVK mükafatları kazanma yer almaktadır.

NFT piyasası Özellikle 2021 yılında inanılmaz bir artışa sahip oldu. Hatta bu piyasanın ve Terra Virtua Kolect’in geleceği şimdiden konuşulur hale geldi. NFT piyasasında gerçek dünyaya ilişkin rastgele bir şeyi NFT ögesine çevirerek satabilirsiniz. Terra Virtua bunun haricinde VR özelliğine de sahiptir. Bu özellik sayesinde beşerler canlı Faaliyet yayınları yapabilmektedir.

Platformun pazar yerinde oyun, sinema, sinema, çizgi sinema, fotoğraf üzere pek Fazla Meydan bulunmaktadır. Oyun içindeki eşyaları Yalın bir halde NFT yapıp satabilirsiniz. Terra Virtua Koleck’in yapmış olduğu bu işlerden siz de fayda sağlamak isterseniz Biricik yapılması gereken platforma Üye olmaktır.

Terra Virtua Coin Nasıl Alınır?

Terra Virtua Coin, süreç hacmi bakımından dünyanın en Aka kripto Nakit alım satım platformu Binance aracılığı ile süratli ve inançlı bir formda satın alınabilir.

Terra Virtua Coin satın almak için öncelikle Binance’e Üye olmak ve akabinde prestiji Nakit göndermek gerekiyor. Türk Lirası ya da dolar üzere bir prestiji Nakit gönderiminin yapılmasının akabinde Terra Virtua Coin’in süreç gördüğü Bitcoin (BTC) ve BUSD, TVK süreç çiftinde alım satım gerçekleştirilebilir.

Bunlara ek olarak Binance’de yalnızca piyasa kıymetinden değil daha düşük kıymetten de satın alma buyruğu vererek kullanıcılar istedikleri fiyattan satın alma süreçlerini gerçekleştirebilir. Bunun için Limit sekmesini kullanmanız ve almak istediğiniz ölçü ile almak istediğiniz fiyatı girmeniz kâfi olacaktır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir