Terra Rebels, LUNC Yakımına Odaklandı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 05, 2022 Yorum Yok

TerraClassic (LUNC) projesinin istekli grubu Terra Rebels, yakım sistemini desteklemek için yeni methodlar deniyor.

Terra krizinin akabinde tekrar yapılanmayla ortaya çıkan TerraClassic, ekosistem oluşturmaya çalışıyor. Kripto Nakit yatırımcılarının merakla gidişatını takip ettiği proje, yakım sistemine da ağırlaşmış durumda. Kripto Nakit borsalarının da takviyesiyle yakımları hızlandıran LUNC, tekrar eski günlerine dönmeye çalışıyor. LUNC‘un gerisindeki istekli takım Terra Rebels ise projeyi kalkındırmak için ağır mesai harcıyor.

LUNC Piyango Oyunuyla Yakım Yapıyor

Terra Rebels grubu, piyango oyununun birinci çeşidini gerçekleştirdiğini duyurdu. LUNC için yakım ve etkileşim yaratmak hedefiyle ortaya çıkan piyango oyunu İlgi görmeyi başardı.

LUNC piyango oyununun birinci çeşidinde, 24 milyon adetin üzerinde LUNC kazanan bireye gönderildi. Ayrıyeten 10 milyon adetin üzerinde LUNC ise yakım adresine yollandı.

Piyango oyunu, Terra Classic ağı üzerinde başlatılan birinci merkeziyetsiz uygulama olarak da öne çıktı. Oyun haftada bir gerçekleşecek halde programlandı. Piyangoya katılmak isteyen kullanıcıların 5 bin adet LUNC ödemesi gerekiyor. Topluluk tarafından ağır İlgi gören oyun, tesirli bir teşebbüs olarak bedellendiriliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir