Sushi Baş Geliştiricisi, SEC’in Mahkeme Celbini Değerlendirdi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 09, 2023 Yorum Yok

Japonya merkezli DAO olan Sushi’nin baş şefi Jared Gray ve avukatı, bildikleri kadarıyla Sushi ile irtibatlı hiç kimsenin ABD federal Emniyet maddelerini ihlal etmediğini belirtti.

Gray, Amerika Birleşik Devletleri taşınır Değerler ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC) gelen bir mahkeme celbinden sonra Sushi’nin SEC ile Amel birliği yaptığına dair teminat verdi.

Sushi, SEC’ten Gelen Mahkeme Celbinin Akabinde Topluluğun Kaygılarını Yanıtlıyor

Sushi‘nin baş şefi (baş geliştiricisi) Jared Gray ve avukatı soruşturmayı, SEC‘in DAO ile ilgili rastgele bir kişi, varlık yahut varlık hakkında rastgele bir Olumsuz görüşe sahip olduğu manasına gelmeyen kamuya Aleni olmayan, gerçekleri tespit edecek bir soruşturma olarak nitelendirdi. 8 Nisan’da yaptığı açıklamada Gray, topluluktan mahkeme celbiyle ilgili en sık sorulan soruları bir sık ​​sorulan soru formatında yanıtladı.

Gray açıklamalarında şu tabirleri kullandı:

“SEC’in Sushi topluluğunu temsil ettiğine inandığı Öbür rastgele bir şahıs yahut kurum hakkında mahkeme celbi sunacağını sav edip etmediğini şu yahut bu biçimde bilmiyoruz.”

Gray ve avukatı, topluluğa soruşturmanın rastgele bir yanlışlık ima etmediği konusunda teminat vererek kelamlarına şu halde devam etti:

“Soruşturma, SEC’in Jared, Internet Three Software Company yahut Sushi‘nin rastgele bir maddeyi ihlal ettiği sonucuna vardığı manasına gelmiyor. Ayrıyeten soruşturma, SEC’in rastgele bir kişi, varlık yahut varlık hakkında Olumsuz bir görüşe sahip olduğu manasına da gelmiyor.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir