Sports Illusturated’ten NFT Hamlesi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 02, 2023 Yorum Yok

Sports Illustrated’ın bilet alım satım platoformu SI Tickets ve Ethereum yazılım şirketi ConsenSys ile ortaklaşa Box Office’i geliştirdi.

ABD spor yayını yapan Sports Illustrated, bir Ethereum ölçeklendirme aracı olan Polygon ağı üzerine inşa edilmiş, NFT  platformunu başlatıyor.

Sports Illusrurated, Bilet Satım NFT Platformunu Sundu

Sports Illustrated’ın bilet pazarı SI Tickets, kripto cüzdanı MetaMask’ın ardındaki şirket olan Ethereum yazılım firması ConsenSys ile ortaklaşa “Box Office”i geliştirdi.

Yapılan duyuruda, bunun dünyanın birinci eksiksiz NFT bilet hizmeti olacağını ve Faaliyet sahiplerinin, organizatörlerin ve destekleyicilerin, “Süper Bilet” isimli bir özellik aracılığıyla öne çıkanlar, koleksiyonlar ve teklifler üzere biletlere daha Çok iştirak fırsatı oluşturmak için Gişe’yi kullanmalarına İmkan tanıyacağını söylendi.

SI Tickets CEO’su David Lane, bir basın açıklamasında, pazarın hedefinin en başından birincil bilet pazarını bozmak olduğunu söyledi.

Lane kelamlarına şu sözleri ekedli:

“Blockchain, biletlemenin geleceğidir ve artık bilet alıcıları, destekleyicileri, toplantı sahipleri ve iştirakçiler, eskimiş barkodu İlgi cazip ve toplanabilir içeriğe dönüştüren gelişmiş bir biletleme tecrübesine erişebilecek.”

Bu atılım ile sports illusturated epeyce İlgi topladı. NFT atağı programın anne konusu oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir