Spell Token (SPELL) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Spell Token, merkeziyetsiz finans kredisi sunan Abracabra platformunun Mahallî varlıklarından biridir.

Spell Token (SPELL) Nedir?

Spell Token, merkezi bir DAO olmamakla Birlikte Snapshot üzerinden yönetilen borç platformu Abracadabra.money’in kurucuları tarafından geliştirilmiştir. Token’ın sembolü SPELL’dir. Spell Token Abracadabra Money tarafından geliştirilmiştir. Abracadabra Money ise anonim bireyler tarafından geliştirilmiş bir merkeziyetsiz bir platformdur. Spell Token, Ethereum blokzinciri üzerinde çalışan ERC-20 akıllı kontratı ile geliştirilmiştir.

Spell Token, kullanıcıların sahip oldukları lakin kullanamadıkları sermayeyi kullanmalarına İmkan tanıyan, zincirler ortası bir stabilcoin ödünç Eda protokolüdür. Spell ile, kasalarda stake yapmaktan elde ettiğiniz nema getiren tokenlar artık Abracadabra’nın USD sabit Nakit ünitesi Magic Internet Money (MIM) için teminat olarak kullanılabilir ve Öbür emeller için kullanılabilmektedir. Spell Token, Abracadabra.money’in merkeziyetsiz finans teşebbüsünün bir modülüdür. Abracadabra Money’nin yönetişim ve hizmet tokeni olan Spell. Governance (staking), Revenue share (staking), Yield farming için kullanılmaktadır.

Spell Token (SPELL) Nasıl Alınır?

Spell token kullanıcıları, Abracadabra platformundaki faiz, borçlanma bedeli ve farklı piyasalardaki tasfiye fiyatları üzerinden edilgen gelir elde etmektedir. Spell token, madenciliği yapılan bir token değildir. Abracadabra.money içinde stake edilmektedir. Token şu anda Fazla sayıda kripto Nakit borsasında süreç görmektedir.

Projeye yatırım yapmak isteyen bireyler, projenin süreç gördüğü borsalardan birinde hesap açmalıdır. Spell token’ın süreç gördüğü borsalar şu formda sıralanmaktadır; Binance, OKX, Bybit, FTX. Projeye yatırım yapmak isteyen kullanıcılar, bu borsalardan birinde hesap açmalıdır.

Spell Token (SPELL) Nasıl Çalışır?

Spell Token (SPELL), Abracadabra.money merkeziyetsiz finans (DeFi) platformunun kriptopara varlığıdır. Kullanıcılar, nema kazandıran yvYFI, yvUSDT, yvUSDC, xSUSHI ve gibisi kripto varlıkları teminat olarak göstererek karşılığında Magic Internet Money (MIM) isimli stabil kriptoparayı borç olarak alabilirler. MIM, Abracadabra yahut öbür DeFi platformları aracılığıyla bir Öbür stabil kripto Nakit yahut tanınan kripto paralara dönüştürülebilir.

Abracadabra.money platformu Ethereum, Binance Smart Chain, Avalanche, Fantom ve Arbitrum One ağlarını desteklemektedir. Kullanılan ağa bağlı olarak borç almak ve gelir elde etmek için kullanılabilecek kriptopara varlıkları farklılık göstermektedir. Platformda yer Meydan köprü aracılığıyla Magic Internet Money’i (MIM) ağlar ortasında transfer etmek mümkündür.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir