parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Solana (SOL), Kritik Seviyeden Tepki Aldı

Solana (SOL), Kritik Seviyeden Tepki Aldı

admin admin -
16 0

Büyük Vakit diliminde Kıymetli bir düzeye yükselen Solana (SOL), satış baskısıyla karşı karşıya kaldı.

Son günler imzaladıkları iştiraklerle parlayan Solana (SOL), grafik bakımından da kritik bir kıymete geldi. 23,90 dolar düzeyine ulaşmayı başaran major coin, bu bedelden şimdilik satış baskısı gördü. Kısa müddette yüzde 18’e yakın değer kazanan SOL, önündeki direnci aştıktan sonra Solana ekosistemine bahar havası getirebilir.

Solana (SOL) Grafik Analizi

20,30 dolardan yükseliş hareketine başlayan tanınan coin Solana (SOL), 23 dolar düzeylerin üzerine çıkabildi. Kısa müddet içersinde yüzde 17,23’lik bir yükseliş ile ivme yakalayan SOL, BTC‘nin stabil durmasıyla Bir arada tekrardan parladı. Güncelolarak 23,60 dolar düzeylerinde fiyatlayan SOL’ün direnç düzeyleri sırasıyla 23,90 – 23,90 – 25,70 ve 26 dolardır.

Ehereum’un (ETH) stabil durduğu yahut değer kazandığı bir senaryoda, SOL’ün tekrardan 26 doları denemesi mümkün görünüyor. Bu direnç düzeyinde fiyatın alacağı reaksiyon, yükselişin trendinin devamı için Değerli bir kriter. Alıcılar SOL tarafında hakimiyetini devam ettirebilirse, SOL için yakın vakitte 30 dolar düzeylerine yükselişi Mümkün halde.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir