parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Aptos (APT) Yeniden Sahneye Çıktı!

Aptos (APT) Yeniden Sahneye Çıktı!

admin admin -
18 0

Uzun mühlet sonra net bir artış göstererek günün en Fazla yükselen coin’leri arasıne girmeyi başaran Aptos (APT), dikkatleri üzerine çekti.

Bir vakitler isminden çokça Laf ettiren Aptos (APT), nihayet 24 saatte yüzde 7,40’lık artış göstererek günün en Fazla yükselen coin’leri ortasında yer aldı. 10,79 dolara ulaşan APT, bir müddettir devam eden sessizliğini sonlandırmış gözüküyor. APT’deki bu artış, hem Aptos ekosistemine hemde APT yatırımcılarında heyecan yarattı. Rüzgarı ardına Meydan APT, yükselişini devam ettirebilecek mi?

Aptos (APT) Grafik Analizi

9,83 dolardan alıcıların hakimiyet kurduğu APT, fiyatı kritik bir bölgeye taşımayı başardı. 10,78 dolara ulaşan tanınan coin’in bu düzeylerde vereceği karar, Aka Ehemmiyet taşıyor. APT, 10,78 – 10,55 dolar bandından kendini üste atmayı başaraiblirse sırasıyla 11,60 – 12,10 ve 12,80 dolar dirençlerini denemek isteyebilir. Fiyatın negatif seyrettiği şartta ise sırasıyla günlük açılış fiyatı, haftalık açılış fiyatı ve 9,83 dolar düzeyinde APT‘nin Müşteri bulması beklenebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir