Shibarium’un Çıkış Tarihi İçin Şifreli Mesaj

Altcoinler Oca 29, 2023 Yorum Yok

Shibarium’un çıkış tarihini hala netlik kazanmamış olması kripto Nakit topluluğunda başları karıştırmış durumda.

Shibarium’un ne Vakit çıkacağı hala belirsizliğini koruyor. Bununla Bir arada Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın attığı şifreli bir Tweet topluluğun gözünden kaçmadı.

Shibarium İçin 14 Şubat Mesajı

Shiba yayınlayacağı Shibarium ile Bir arada DeFi bölümünde ilerlemeyi hedefliyor. Shiba takımı ileride merkeziyetsiz uygulamaların kullanılabileceği merkeziyetsiz bir platform oluşturmayı hedefliyor.

Shibarium, Shiba Inu ağının gelişimini ve büyümesini finanse etmek gayesiyle kullanılması hedeflenen bir proje olarak tanımlanabilir. Shiba Inu projesi, topluluk yönetişimine eşsiz yaklaşımı ve DeFi uygulamalarına verdiği değer sebebiyle kripto Nakit topluluğunun favori token’ları ortasına ismini yazdırdı.

Gelişmelere ek olarak SHIB token’ı ayrıyeten fiyatında Değerli artış yaşandı ve bu da token’ı piyasada en düzgün performans gösteren kripto paralardan biri haline getirdi.

Shibarium’un çıkış tarihinin net olmamasının can sıkkınlığı devam ederken, Shiba baş geliştiricisi Sytoshi Kusama’nın attığı şifreli bir Tweet tarihin 14 Şubat olabileceği ön görülerini doğurdu.

Shibarium’un çıkış tarihi için şimdi net bir İzah gelmemesine Karşın atılan nihayet Tweet toplulukta bir heyecan uyandırmışa benziyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir