Shiba Inu Geliştiricisi, Shibarium Dökümanlarını Yayınladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 25, 2023 Yorum Yok

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, gönderdiği bir Telegram bildirisinde, uzun müddettir beklenilen Shibarium dökümanlarını yayınladı.

Ethereum ölçeklendirme ve katman-2 projeleri, kripto sanayisine yeni bir bahar havası getirdi. Arbitrum, Optimism ve Aptos üzere projeler, yenilenen bir kripto marketinin mimarları oldular. Kripto sanayisinin tanınan kripto Nakit projelerinden birisi olan Shiba, ekosistem projesi Shibarium konusunda merakla bekleniliyor.

Uzun müddettir beklenilen Shibarium‘da, baş geliştirici Kusama’nın Telegram üzerinden yaptığı dökümantasyon paylaşımı dikkat çekti.

Shibarium Adım Adım Geliyor

Ethereum katman-2 tahlili Shibarium‘un, çalışma halinin ve inşa edilme biçiminin de yer aldığı ayrıntıların açıklandığı dökümantasyon yayınlandı.

Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, yayınlanan dökümantasyonda küçük çaplı düzeltmelerin yapılacağını belirtti. Kusama, imla kusurlarının giderileceğini ve birtakım eklemelerin yapılacağını aktardı. Dökümantasyona ayrıyeten, Shibarium’un kullandığı oracle hizmetinin sağlayıcısının Unification Foundation olduğu da eklenecek.

Belgelerin Daimi geliştiğine değinen Kusama, geliştiricilerin topluluğa daha Çok sürprizleri olacağının iletisini verdi. Ayrıyeten Kusama, bu nihayet gelişmeden sonra bir İlan daha yapılacağını aktardı.

Son olarak, Shiba Inu resmi Twitter hesabı, Shibarium Testnet’inin tekrar çalışmaya başladığını ve dökümantasyonun yayında olduğunu duyurdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir