Shapella’dan Sonrası Gözler Yeni Güncellemede

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Nis 24, 2023 Yorum Yok

Ethereum’un nihayet File yükseltmesi Shapella’nın tamamlanmasının akabinde gözler öbür yükseltmeye çevrildi.

Ethereum ağında yapılan nihayet yükseltme olan Shapella problemsiz bir formda gerçekleşti. File yükseltmesinin akabinde çekirdek geliştiriciler gözünü bir sonraki adıma çevirdi.

Shapella’nın Akabinde Gözler öbür File Yükseltmesinde

Ethereum çekirdek geliştiricileri, Shapella’dan sonraki bir sonraki yükseltmeyi tartışmak için bir ortaya geldi. Ethereum Güzelleştirme Önerisi 4844 yahut “proto-danksharding”in yükseltmedeki en Kıymetli değişiklik olması bekleniyor.

Ethereum çekirdek geliştiricileri geçtiğimiz günlerde bir ortaya gelerek bir sonraki güncellemeyi tartıştılar. Bir sonraki yükseltme olacak, Cancun-Deneb’e hazırlık olarak Blockchain’in mutabakat katmanı için kod değişikliklerini planlamak üzere bir ortaya gelindi.

Doğrulayıcıların periyot dışı olarak kalmasını sağlayan Shapella yükseltmesini bu ayın başlarında etkinleştirildi. Geliştiriciler artık bu Yıl içinde gerçekleşmesi beklenen “Cancun-Deneb” olarak isimlendirilen bir sonraki yükseltmede ilerleme kaydediyor.

Ethereum’u kullanıcılar için daha ucuz hale getirmek için yükseltme, Ethereum’un iki anne File katmanında yeni değişiklikler uygulayacak. Bu yükseltmeler ise akıllı mukavele yürütmeyi yöneten yürütme katmanı ve staking yoluyla Blockchain’in konsensüsüne odaklanan Fikir birliği katmanı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir