Sergej Kunz, Ekosisteme Dair Açıklamalarda Bulundu

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 23, 2023 Yorum Yok

1inch Network kurucu ortağı Sergej Kunz, kriptoya yeni başlayanlara tavsiyelerde bulundu.

Merkeziyetsiz finans (DeFi) protokolü 1ınch Network’ün kurucu ortağı Sergej Kunz, Paris Blockchain Week 2023’te ekosistem ile ilgili yorumlarda bulundu. Kunz, yeni yatırımcılar için püf noktaları, kitlesel benimseme ve Web3 alanı ile ilgili Türlü bahisleri ele aldı.

Kunz: Yatırım Yapmadan önce Kesinlikle Araştırın

Sergej Kunz, yatırımcıların ekseriyetle paralarını inançlı bir yere koymak ve fonlarıyla edilgen olarak gelir elde etmek üzere hususlarla ilgilendiklerini söyledi. Kunz, bununla Bir arada dalda ortalama bir yatırımcı için birçok sınırlama olduğunun altını çizdi.

Kurucu ortak yaptığı açıklamada şu tabirlere yer verdi: “Normal bir yatırımcı olarak epey sınırlısınız. Yatırım yapabileceğiniz eserler Fazla kısıtlı. mesela kızım için Almanya’daki Mahallî bankadan kimi eserler sunmasını istedim lakin tahvil bile sunamadılar.” Kunz ayrıyeten tahvillerin potansiyel çıkar yüzdeleri konusunda da birtakım Düş kırıklıklarını lisana getirdi ve şunları söyledi: “Şu anda, Birleşik Devletler tahvilleri için yüzde dört ila beş üzere bir Oran alıyorsunuz ve bunu bile sunamadılar.”

İnsanların kripto piyasasını nasıl algıladıkları üzerine de yorumlarda bulunan Kunz: “İnsanlar kriptoyu dijital varlıkların alınıp satıldığı bir yer olarak düşünse de, bu alanda Fazla daha Çok şey var” sözlerini kullandı.

Kitlesel benimsenme ile ilgili görüşleri sorulan Kunz, insanların anlayış ve eğitiminin bunu başarmanın anahtarı olacağını açıkladı.

Yeni yatırımcılara tavsiyelerde de bulunan Kunz: “kimseye güvenmeyin, biri size bir şey satmaya çalışırsa Evvel doğrulayın” dedi. Kunz’a nazaran, DeFi yahut kriptoya rastgele bir yatırım yapmadan Evvel okumak ve bilgi edinmek en gerçek yol.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir