SEC Uğraşında Ripple’a Bir Takviye Daha Geldi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 03, 2022 Yorum Yok

Cryptillian Payment Systems, Ripple’ı SEC’e karşı uğraşında desteklemek için mahkemeye özet müracaatında bulundu.

ABD taşınır Değerler ve Borsa Kurulu (SEC), Ripple’ı XRP’nin kayıt dışı taşınır Paha satışları gerçekleştirdiği savıyla mahkemeye verdi. SEC ve Ripple ortasında yaklaşık 2 yıldır süren bir yasal uğraş var. Geçtiğimiz günlerde Blockchain Birliği ve Coinbase, davada Ripple lehine taraf aldığını söyledi. Cryptillian Payment Systems de davada Ripple’ın elini güçlendiren şirketlerden biri oluyor.

Ripple, SEC Davasında Güçleniyor

Çevrimiçi kripto Nakit hizmeti sunan Cryptillian Payment Systems, Bölge Yargıcı Analisa Torres‘ten Ripple’ın, ABD taşınır Değerler ve Borsa Komitesi (SEC) ile olan davada özet sunmak istedi.

Sanıklarla hiçbir mali alakası olmayan Müstakil bir taraf olduğunu belirten Cryptillian, XRP token’ını entegre etmek için Kıymetli ölçüde Vakit ve kaynak yatırımı yaptığını söylüyor. Şirkete nazaran XRP, müşterileri ortasında en tanınan ikinci seçenek.

Cryptillian, kullanıcılarının XRP ile on binlerce süreç yaptığını söyledi ve mahkemeye XRP kripto Nakit ünitesinin kullanımı hakkında gerçek bilgileri aktarmak istiyor.

Şirket bütün bunlara ek olarak, XRP‘yi kayıt dışı bir taşınır Kıymet olarak sınıflandırmanın şirketin işini engelleyeceğini vurguladı ve müşterilerinin birçoklarının taşınır değerler düzenlemesini istemeden ihlal edeceğini savundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir