SEC, Ripple Davasında Destekçisinden Faydalanamadı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 20, 2022 Yorum Yok

SEC destekçisi Accredify, öngörülen nihayet tarihe kadar resmi özetini mahkemeye sunamadı.

ABD taşınır Değerler ve Borsa Komisyonu’nın (SEC), Ripple’ı XRP’nin kayıt dışı taşınır Kıymet satışları gerçekleştirdiği savıyla mahkemeye verdi. Yaklaşık 2 yıldır süren bu uğraşta şimdi karara varılabilmiş değil. Geçtiğimiz günlerde her iki taraf için de davaya destekçiler katılmıştı ve destekçilerin özetlerinin sunulması için mahkemeden bir onay verildi. Lakin SEC destekçilerinden biri bu onaydan faydalanamadı.

SEC’in Destekçisi Mahkemeye Özet Sunamadı

SEC ve Ripple davasında, SEC destekçisi Accredify (şimdiki ismiyle InvestReady) öngörülen nihayet tarihe kadar resmi özetini sunamadı.

Avukat Jeremy Hogan, James K. Filan’ın şu anne kadar sunulan özetlere ait güncellemesini paylaşırken bu hususa dikkat çekti.

Yatırımcıların çevrimiçi kapital yatırımları için uygunluklarını doğrulamaya Yardımcı olan firma Accredify, amicus özeti sunma talepleri için nihayet tarihin geçmesinden bir gün evvel, SEC’in özet karar talebini desteklemek üzere bir amicus özeti sunmak için mahkemeden müsaade istedi. Fakat InvestReady (Acredify), 18 Kasım nihayet tarihini karşılamadığı için resmi brifingini sunamadı.

Yeni Spor İktisadı Enstitüsü (NSEI), SEC tarafında olarak özetini resmen sundu. Ripple tarafında ise Dijital Ticaret Odası, TapJets, I-Remit ve Coinbase üzere farklı kuruluşlar tarafından 14 resmi özet sunuldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir