SBF, Şifreli Tweetlerin Doğaçlama Olduğunu Söyledi

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 15, 2022 Yorum Yok

FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried, attığı bir sıra garip tweet’te birkaç saat ortayla “Ne Oldu?” manasına gelen Biricik harflik tweetler attı.

FTX’in 11 Kasım’da 11. Kısım iflas müracaatında bulunmasından bu yana, ABD taşınır Değerler ve Borsa Kurulu, Emtia Vadeli Süreçler Ticaret Komitesi ve eşitlik Bakanlığı da iç olmak üzere birçok Kurum çökmüş olan firma hakkında soruşturma başlattı. İstifa eden CEO SBF ise işi artık cümbüşe vurmaya başladı.

SBF’den Şifreli Tweetler

SBF’nin attığı Tuhaf tweetler, Pazar günü “Ne” ve “H” harflerinin paylaşılmasıyla başladı. Daha sonra New York Times’a verdiği bir röportajda “Birden Çok söz olacak” dedi.

SBF, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımların uydurma olduğunu belirtti. Bu garip iletisi neden attığını açıklaması için kendisine daha Çok baskı yapıldığında da bilmediğini söyledi.

Günün sonunda “What Happened” (Ne Oldu?) manasına gelen bir zincir ortaya çıktı. Kimileri bu tweetlerin Alameda Research’ün bu yılın Ağustos ayında dinlenmek için şirketten ayrılan ve tweetlerini “ne oldu” diye bitirmesiyle tanınan eski eş CEO’su Sam Trabucco’ya bir gönderme olduğunu düşünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir