Ripple CTO’su, Dikkat Çekici Açıklamalar Yaptı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Ripple CTO’su David Schwartz, FTX çalışanlarına Ripple‘da meslek yapma fırsatı sundu.

Ripple (XRP) tarafında hareketlilik devam ediyor. SEC ve Ripple ortasında yaşanan davada yeni bilgiler gelmeye başladı. Davada, Ripple’a karşı SEC’i destekleyecek yeni bir İsim daha yer alıyor. taşınır Kıymet davasında kripto şirketi, nihayet basamağa Fazla yaklaştı. bütün kripto piyasası XRP için Kesin bir zafer beklese de şimdi kazanan taraf belirlenmedi. Şirketin CTO’su David Schwartz ise bir Küme kripto yatırımcılarının sorularını yanıtladı.

Ripple CTO’su, Twitter’ı Faal Kullanıyor

Son günlerde Ripple CTO’su David Schwartz, faal olarak Twitter üzerinden paylaşımlarda bulunuyor.

Schwartz, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımında FTX çalışanlarını şirketine Davet etti. Ripple CTO’su, çöken kripto Nakit borsasının çalışanlarına meslek yapma fırsatı sundu. Fakat, bu Schwartz’ın birinci atağı değil. Daha Evvel CTO, Twitter’da yaşanan kimi düşüncelerin akabinde çalışanlarını şirketine Davet etmişti.

Schwartz’ın yaptığı bu paylaşım, şirketin büyümeye ve gelişmeye Aleni olduğunu gösterdi. Lakin, toplumsal medya platformu üzerinde Öbür dedikodular da döndü.

Bu dedikodulardan birisi, RippleNet şirketinin Aka bir kurumsala satılabileceği konusu oldu. CTO, birisinin RippleNet‘i satın alması halinde XRP‘nin farklı bir yolda ilerleyeceğini aktardı. Schwartz, RippleNet’in satılmasının Muhtemel olduğunu lakin bu türlü bir şeyi düşünmediklerini belirtti. RippleNet, XRP’nin Yekün arzının yaklaşık yüzde 44’ünü elinde bulunduruyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir