Riot Games, Ahbap’a 100 Bin Dolar Bağış Yaptı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Şub 10, 2023 Yorum Yok

League of Legends’in mimarı Riot Games, zelzele bölgesine dayanak kapsamında, Ahbap Derneği’ne 100 bin dolar bağış yaptı.

Kahramanmaraş merkezli ve 10 vilayetimizin direkt etkilendiği zelzele faciasında dünyanın dört bir yanından yardım kampanyaları düzenlenmeye devam ediyor. Birçok Kuruluş ve kuruluşun takviye olduğu kampanyalara bir yenisi de Riot Games tarafından eklendi.

İlk Adım Olarak 100 Bin Dolar Bağışlandı

Riot Games, birinci adım olarak 100.000 USD fiyatında bağışı Ahbap Derneği’nin hesaplarına yatırdıklarını duyurdu. bütün topluluğun dayanağını beklediklerini söyleyen Riot Games, International Medical Corps tertibine yaptıkları bağışlara da iki sert ekleme yaparak takviyelerini devam ettireceklerini belirtti. 

Los Angeles merkezli Amerikan görüntü oyun geliştiricisi olan Riot Games, depremzedelere dayanak olmak gayesiyle bir bağış kampanyası oluşturduklarını açıkladı. Proje, resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruda, Ahbap platformunun ilişkisini paylaşarak şu tabirlere yer verdi: “Riot Games olarak sarsıntıdan etkilenen herkese takviye olmak ismine global çapta bir bağış kampanyasını hayata geçiriyoruz. Sizlerin de desteklerinize muhtaçlığımız var! Bağışlarınızı temastan yapabilirsiniz, daima Bir arada yaralarımızı sarmak umuduyla…” 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir