Ramp, Bir Yatırım Turunda 70 Milyon Dolar Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 09, 2022 Yorum Yok

İngiltere merkezli bir kripto teşebbüsü olan Ramp, B serisi bir yatırım çeşidinden 70 milyon dolarlık fon topladı.

Kripto piyasasında yatırım çeşitlerinin sayısında artış yaşanıyor. Ayrıyeten öne çıkmayı başaran projeler, kuvvetli bir fon takviyesini gerisine alıyor. bütün bu süreçler, kripto ayı piyasasındaki gelişme çalışmalarına Yardımcı olacak. Geçtiğimiz günlerde, kripto Nakit borsası Coinmetro 7 milyon dolarlık fon toplamayı başardı. Fakat yatırım tiplerine olan ilgi, günden güne artıyor. nihayet olarak Ramp, 70 milyon dolarlık fon takviyesini gerisine aldı.

Ramp, Web3 Alanına Yoğunlaştı

Kripto paralar ve klasik finansı birbirine bağlamak için hizmet veren Ramp, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) fonlarından 70 milyon dolar topladı. Fon tipine, Mubadala Capital ve Korelya Capital öncülük etti.

Ramp, kullanıcıların rastgele bir uygulama yahut web sitesinde kripto Nakit satın alımlarını kolaylaştırmayı amaçlıyor. PayPal ve Stripe platformların, Web3 halini piyasaya sürmüş olacak.

Ramp’ın hizmet vereceği kesimde kuvvetli isimler de yer alıyor. Bu isimlerden kimileri, GameStop ve Sorare üzere projeler olacak. Kurucu ortak ve CEO Szymon Sypniewicz, var 200 çalışan sayısını artıracağını ve genişleme çalışmalarına yoğunlaşacaklarını belirtti. Ayrıyeten CEO, Lokal Nakit ünitelerinin ve kripto Nakit ünitelerinin entegrasyonuna da yoğunlaşacaklarını lisana getirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir