RACA Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

RACA coin, United State of Mars Metaverse projesinin Mahallî Nakit ünitesidir. Radio Caca (RACA) projesinin kripto Nakit ünitesi ise RACA tokendır. Elon Musk’ın annesi Maye Musk ve Binance CEO’su olarak tanınan Çin doğumlu Amel insanıChangpeng Zhao tarafından temsil edilmektedir. 2021 yılında piyasaya çıkmıştır.

RACA coin, sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet kullanıcıları tarafından işletilen merkeziyetsiz otonom tertiptir.

RACA coin, The Universal Metaverse platformunda ve oyna kazan çeşidindeki Metamon oyununda kullanılmaktadır. Metamon, NFT tabanlı bir oyundur. RACA coin, madenciliği yapılan bir kripto Nakit ünitesi değildir. Metamon oyunu üzerinden kazanılabilir ya da kripto Nakit borsalarından satın alınabilmektedir. RACA coin Binance Smart Chain üzerinde oluşturulmuştur. Ama Ethereum, Solana, OKExChain ve BNB Chain blok zincirlerinde bulunmaktadır.

Metamon Oyunu, NFT karakterlerini içeren, Biricik oyunculu, Cenk görüntü oyunudur. Oyunlar süratli tempoludur ve 30 saniyede açılmaktadır. Oyunda başlangıç, orta ve ileri olmak üzere üç Tertip bulunmaktadır. Oyunda dört NFT kategorisi bulunmaktadır: Metamonlar, Yumurtalar, İksirler ve Elmaslar’dır. Metamon oyunu, NFT’lerin kalitesine ve oyuncunun kuvvetli Metamonlar oluşturma yeteneğine bağlıdır. Başlamak için kullanıcının MetaMask cüzdanını, Ethereum yahut BSC ağına bağlaması gerekmektedir.

Radio Raca’nın Nakit ünitesi olan Raca coin ile United State of Mars cihanında NFT, arazi, konut ve daha bir sürü şey alıp satılabilmektedir. Tanınmış isimler tarafından desteklenmesi, bu coine olan ilgiyi artırmıştır. Takipçi ve Üye sayılarıyla kripto Nakit dünyasında Aka bir kümesi oluşmaya başlamıştır. Radio Caca ekosistemi, piyasa pahasına nazaran en Aka 10 Metaverse projesinden biridir.

Raca coin kripto Nakit borsalarından satın alınabilmektedir.

RACA Metaverse: United States Of Mars (USM) Nedir?

USM Metaverse, oyuncuların mülk sahibi olabileceği üç boyutlu bir metaverse gezegenidir. United States of Mars (USM), kainatı yakınlaştırıp uzaklaştırarak ve sanal eyaletleri tespit ederek keşfedilebilecek bir platformdur. RadioCaca’nın bir projesi olup kısaltması USM’dir.

Blockchain adresiniz gezegendeki ID’nizdir. Klavye yahut mouse’unuzu kullanarak gezegeni keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Kullanıcı, United States of Mars (USM) içerisinde toprak keşfedebilir, binaları dekore edebilir, Uzay araçlarına göz atabilir, ünlülerin konserlerine yahut düğünlerine katılabilir, sanat stantlarını keşfedebilir ve NFT satın alıp takas edebilmektedir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir