Gala (GALA) Coin Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 11, 2022 Yorum Yok

Gala (GALA), oyun denetiminin kullanıcılarda olması üzerine şekillenen bir oyun projesidir. Blockchain tabanlı oyunların geliştirilebileceği bir platformdur. Ethereum üzerinde çalışmaktadır. Token’ı GALA’dır.

GALA, 2019 yılının temmuz ayında Eric Schiermeyer tarafından kurulmuştur. Madenciliği yapılan bir kripto Nakit ünitesi değildir. Oyun içerisinde token kazanılmaktadır.

Blok zincire dayalı oyunlar ortasında kendine yer edinmiş olan GALA, kullanıcılarına oyun içerisinde Özgür hissettiren bir ortam sunmayı, oyuncuların oyunlardan kazandıklarını diğerleriyle takas edebileceği ve mükafatlar kazanabileceği bir oyun sunmayı hedeflemiştir. Oyuncular bu oyun içerisinde her şeye kendileri karar verip yönetebilmektedirler.

Gala coin kullanılabilecek GALA oyunları şunlardır; Spider Tanks, Superior, Battlestar Galactica Eternity, Champions Arena, Grit, Fortitude, Eternal Paradox, Town Crush, The Walking Dead Empires, Legends Reborn, Mirandus, Legacy, Last Expedition, Echoes of Empire ve en Fazla bilinen Town Star. Bu oyunlardan en Fazla oynananı Town Star’dır. Oyun birinci etapta Ufak bir köy inşa ederek başlar ve sonrasında kentler kurmaya kadar devam etmektedir. Oynarken kazandıran bir oyun olup kripto paralarla hoş ve eğlenceli vakit geçirmek amaçlanmıştır.

GALA Coin Özellikleri

GALA, kullanıcılar ortasında transfer edilebilmektedir. Kullanıcılar nasıl kullanacağı konusunda denetime sahiptirler. Birinci oyun olan Town Star, en yeterli 100 oyuncunun ödüllendirildiği bir Ödül yapısına sahiptir. GALA, direkt Gala Games’ten satın alınmaz. Token almaya hak kazanan herkes tarafından günlük olarak kazanılmaktadır.

Platformun asıl gayesi, oyunun denetimini oyunculara Geri verebilen merkeziyetsiz bir oyun ağı yaratmaktır. Bunun şu anda sağlanma yollarından biri NFT’lerdir. NFT’ler, oyuncuların oyunda kullanılabilecek öğelere sahip olmalarını sağlamaktadır.

GALA web sitesindeki ve GALA uygulamasındaki cüzdan, anahtar Sözcük muhafazalı bir cüzdandır. Bir Kez cüzdanı oluşturulduğunda, bu cüzdanda depolanan fonlara ve öğelere sadece hesap sahibi erişebilmektedir.

GALA Coin Nasıl Alınır?

Gala satın almak yahut kullanmak için sanal cüzdan oluşturulması gerekmektedir. Bu cüzdanların adresleri sayesinde kripto Nakit takası ya da alışveriş yapabilirsiniz. Gala transfer süreci asimetrik şifreleme ile imzalanarak gönderilir. Süreçlerin her biri ağda duyurulur ve blockchain’e iç olmaktadır. Böylece birebir Gala’nın apansız Çok kullanılmasının önüne geçilmiş olur.

Gala Games coini alabileceğiniz borsalar şunlardır; Ftx, Bithumb, Uniswap, Gate. io, Kucoin, Okex, Crypto.com, Coinbase ve Binance’ dir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir