Polygon’dan Web3 Adımı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 01, 2023 Yorum Yok

Kripto kesiminin en bilinenlerinden olan Polygon Blockchain’den Web3 alanında yeni bir adım geldi.

Polygon, zero knowledge (zk) kullanarak Web3 tanımlama hizmetini ballattığını duyurdu. Polygon Blockchain’i Web3 alanında atılım yapan zincirlerden biri olarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Polygon, Zk Kullanarak Web3 Hizmetlerinde Yeni Bir Program Başlattı

Sıfır bilgi (zk) teknolojisi Web3’te benimsenmesine Hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda birçok şirket zero knowledge teknolojisiyle Birlikte yeni projelerle karşımıza çıkıyor.

Bunlardan biri olarak Polygon Blockchain’i Web3 tanımlama hizmetlerine başladı. Polygon, şahsî bilgileri açığa çıkarmadan kullanıcı kimlik bilgilerini doğrulayabilen bir Web3 tanımlama hizmeti yayınladı.

Ekip geliştirdikleri kimlik tahlilinin Blockchain ile ilgili Müşterini Teşhis denetimleri için faydalı olacağını söyledi. Ethereum Yan zinciri olan Polygon, Blockchain tabanlı uygulamaların ferdî bilgilerden ödün vermeden kullanıcı kimlik bilgilerini doğrulamasına müsaade verecek olan Polygon ID isimli bir Web3 tanımlama hizmeti yayınladı.

Polygon Labs’ın Temel geliştiricileri, bu kimlik araç seti teknolojisini, bu ayın sonunda piyasaya sürülmesi beklenen Polygon zkEVM’ye entegre etti.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir