Phemex, Anlık Rezerv Takibi Hizmeti Sunuyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Phemex, kripto ekosistemindeki kullanıcılarının güvenliğini sağlamaya yönelik yeni adım attı.

FTX iflas masasına oturduktan sonra kripto borsaları, yatırımcıların itimat hissini kaybetmemesi için rezerv delilleri paylaşmaya başladı. Şeffaflık gereksiniminin olduğunu düşünen borsalar, varlıklarıyla ilgili paylaşım yaparak yeni bir akım başlattı. Kripto borsası Phemex de kendi rezerv ispatlarını ve kullanıcıların rezerv ispatlarını anlık olarak Denetim edecekleri teknolojiyi hayata geçirdi.

Phemex, Anlık Rezerv Takibi ile Bir Birincisi Gerçekleştirdi

Singapur merkezli global kripto Nakit borsası Phemex, kullanıcılarının varlıklarını ve borsanın rezerv ispatlarını Denetim edebilecekleri yeni hizmetini başlattı.

Canlı bir ekran olan Proof of Reserve Kanıtı sistemi ile kullanıcılar diledikleri Vakit hem kendi varlıklarını hem de Phemex in varlıklarını anlık olarak Denetim edebiliyor. Phemex, bu şeffaflık sürecini web sitelerindeki soğuk cüzdan adreslerini sergilemek ve üçüncü taraf bir denetçiye güvenmek yerine kodlar üzerine kurdu. Phemex’in bu yaklaşımı, kullanıcıların bütün ayrıntıları Denetim edebilmesine ve kendi tanımlanmış Hashed Client ID’leriyle Birlikte Proof of Reserve araçlarını kullanmalarına İmkan tanıyor.

Borsa, BTC, ETH, USDT, USDC ve USD iç olmak üzere 5 Temel kullanıcı varlığı için endeks istikrarını sağlamak emeliyle birinci fırsatı kıymetlendirdi. Yakın gelecekte de platforma Fazla daha Çok token bakiyesinin eklenmesi bekleniyor.

Kullanıcılar birinci token bakiyelerini onayladıktan sonra, Merkle-tree delilini görüntülemeye devam edebiliyor. Tıpkı vakitte gözden geçirebiliyor ve varlıklarının sistemdeki kaydını onaylayabiliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir