Peter Brandt, Bitcoin Hakkında Endişeli

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 10, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit piyasasının Ünlü yatırımcısı Peter Brandt, yaşanan nihayet olaylarında tesiriyle Bitcoin (BTC) fiyatının geleceğinden dert duyuyor.

Daha Fazla kripto Nakit piyasasındaki döngülere değinen Peter Brandt, ayı piyasasının kolay biteceğini düşünmüyor. Bu fikirlerini, evvelki boğa fiyatlarına inmeyen piyasa şartlarına bağlıyor. meşhur yatırımcı, 2017 yılındaki boğa koşusunu öne çıkardı. Bu devirde, Bitcoin en yüksek düzeyi olan 21 bin dolar hududuna ulaşmayı başarmıştı. 2017 yılındaki bu en yüksek nokta, şuan için bir takviye vazifesi görüyordu. Brandt, bu takviyenin Fazla kolay bir halde kırıldığına dikkat çekti.

Brandt, Bitcoin Hakkında Savlarda Bulunuyor

Kripto Nakit yatırımcısı Peter Brandt, Bitcoin için 21 bin dolarlık takviyenin kırılmasını telaşla yorumladı. Bu düzeyin daha evvelki boğa koşusunun bir tepesi olduğuna dikkat çekti. Lakin Brandt, BTC’nin daha Evvel de bu düzeyin altına düşüp tekrar yükseliş yaşadığını atladı.

Aynı durum 2015 yılında da yaşandı. Bitcoin bu periyotta, en yüksek noktasından yaklaşık yüzde 40’lık bir düşüş yaşadı. Peter Brandt, şimdiki düşüşü tarihin en Kötü beşinci ayı piyasası olarak kıymetlendirdi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir