PEPE Yatırımcıları Geri Adım Atıyor: Yüzde 30 Düşüş!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 08, 2023 Yorum Yok

Günün en Fazla değer kaybeden coin’i olan Pepe’de (PEPE) satış hakimiyeti sürüyor, PEPE nihayet 24 saat içersinde yüzde 30 değer kaybetti.

Memecoin dönemini yine ateşleyen PEPE, değer kayıplarıyla gündemde kalmaya devam ediyor. nihayet saatlerde düşüş taraflı devinim eden PEPE, nihayet 24 saat içersinde yüzde 30,82 oranında değer kaybetti. Satışlara Karşın popülaritesini koruyan PEPE, toplumsal medyada hala en Fazla konuşulan coin’lerden biri. Günün negatif manada yıldızı olan PEPE’de tehlike sinyalleri şimdi bitmiş değil.

PEPE’de Satış Hakimiyeti

Memecoin’lerin tahtına kısa vadeli olsada geçen PEPE’de satıcılar gücünü gösteriyor. Binance’ta 0,00445 dolara kadar yükselen PEPE, nihayet günlerde satış baskısıyla karşı karşıya. Geldiği dayanak düzeylerini bir müddet sonra aşağı taraflı kıran tanınan coin, nihayet 24 içersinde yüzde 31’e yakın düşüş gösterdi. Günün en Fazla değer kaybeden coin’i olan PEPE’de alıcılar ipleri eline alamazsa düşüş derinleşebilir.

Gerek toplumsal medyada, gerekte kripto platformlarında hala canlılığını koruyan PEPE, nihayet düşüşüyle Bir arada bütün dikkatleri üzerine topladı. Pek Fazla yatırımcının mağduriyet yaşadığı coin için hala beklentiler devam ediyor. Yeni olarak 0,00214 dolara gelen PEPE, yatırımcıların takip listesinde olmaya devam ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir