Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), taraftarlar ile kulüp ortasında etkileşimi artırmak için çıkarılmış taraftar token’ıdır.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nedir?

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), Paris Saint-Germain kulübünün resmi taraftar token’ıdır. Socios.com Amel birliğiyle hayata geçirilen Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), 28 Ocak 2020 tarihinde piyasaya sürülmüştür.

Ethereum tabanlı ERC-20 token standardında bir kripto Nakit ünitesi olarak piyasaya sürülen Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), hem yatırım fırsatı sunup hem de taraftarların farklı promosyonlardan faydalanmasını sağlamaktadır. PSG, madenciliği yapılan bir kripto Nakit çeşidi değildir. Lakin “artırılmış gerçeklik”le “token avı” yapılabilmektedir.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), Ethereum blokzincirinde bir “side chain” üzerinde çalışmaktadır. Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), muhakkak bir Eser ya da hizmete erişmek için kullanılan bir Cin “utility token” olma özelliği taşımaktadır. Utility token özelliği ile, Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) ‘ın amacı taraftarlar ile Paris Saint-Germain ortasındaki entegrasyonu artırmak. PSG sahibi taraftarlar kulüp kararlarında Laf sahibi olabilmekte ve kulübün sağlayacağı avantajlardan faydalanabilmektedir. Taraftarlar ve futbol tutkunları, token satın alarak kulüplerine takviye olabilirken tıpkı vakitte yatırımlarını da değerlendirmektedirler. Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) sahibi taraftarlar VIP maç biletleri, stadyum çeşidi, idmanlara erişim, imzalı Paris Saint-Germain formaları üzere birçok avantajdan yararlanmaktadır.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Nasıl Alınır?

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) almak için Binance ya da Paribu’da hesap açılması ve kimlik doğrulanması gerekmektedir. Akabinde gönderilen Türk Lirası ya da Dolar üzere bir prestiji Nakit ile PSG token’ın süreç gördüğü PSG/BTC, PSG/USDT, PSG/BUSD ve PSG/TRY pariteleri üzerinden alım gerçekleştirilebilmektedir.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Fiyatı

Şu anda 1 Paris Saint-Germain Fan Token 132.60 TL TL‘den süreç görüyor. Ayrıyeten 1 Paris Saint-Germain Fan Token 7.13 $ dolardır.

Paris Saint-Germain Fan Token fiyatı nihayet 24 saatte 1.89% değişim ile şu anda 132.60 TL TL‘den süreç görmektedir.

Son 24 saatteki Aptos hacmi 4,054,938 $ dolar ve kripto Nakit ünitesinin piyasa pahası ise 27,390,183 $ dolardır.

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG) Grafik

Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), taraftarlar ile kulüp ortasında etkileşimi artırmak için çıkarılmış taraftar token’ıdır. Futbol tutkunlarının yatırımlarını değerlendirirken ekiplerine takviye olduğu Paris Saint-Germain Fan Token (PSG), Paris Saint-Germain kulübünün resmi taraftar token’ıdır. İşte PSG Fan Token sahipleri için PSG grafiği..

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir