Paribu Alarm Nasıl Kullanılır?

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 07, 2022 Yorum Yok

Paribu, kripto Nakit ünitesi olan Bitcoin’in ve diğer kripto paraların süratli ve emniyetli bir formda alınıp satılabildiği, kripto Nakit borsasıdır.

Kullanıcıların bütün TL ve kripto varlıkları İç kontrol prosedürleriyle teminat altındadır. Kullanıcıların varlıkları güvenliği sağlanmış soğuk cüzdanlarda koruma edilmektedir

Paribu kullanıcıları, kolay / al Sat seçeneği ile Biricik adımda, yalnızca ölçü belirleyerek kripto Nakit süreci yapabiliyor. Ayrıyeten Paribu Alarm ile bütün kullanıcılar, seçtikleri kripto paraların muhakkak fiyata ulaşmasıyla anında bildirim alabiliyorlar.

Paribu taşınabilir uygulamasında yer Meydan alarm özelliği, aşağıdaki adımlar takip edilerek uygulanabilir:

  • Fiyat alarmı özelliğini kullanmak için PİYASALAR kısmından ilgili kripto parayı seçerek sağ üstteki alarm butonuna basın.
  • Açılan ekranda direkt fiyat belirleyebilir ya da alt sekmede yer Meydan yüzdelik oranlardaki artış ve düşüşlerden birini seçebilirsiniz. Böylelikle, telefonunuza istikbal alarm ihtarıyla fiyat değişimlerini takip edebilirsiniz.
  • Paribu’da yer Meydan bütün kripto paralar için istediğiniz sayıda alarm kurabilirsiniz. AYARLAR menüsünde bulunan Alarmlarım butonunu seçtikten sonra açılan ekrandan alarmlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir