ParaSpace İstismarından 2.900 Ethereum (ETH) Kurtarıldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 17, 2023 Yorum Yok

BlockSec, NFT borç Eda platformu ParaSpace‘e yapılan kuşkulu bir saldırıyı engelledi ve platformdaki 2 bin 900 Ethereum’u (ETH) kurtardı.

Kripto sanayisinde Aka bir kaybın önüne geçildi. NFT borç Eda projesi ParaSpace, kuşkulu bir süreci ayrım ettiklerini ve Emniyet tedbiri olarak bütün ParaSpace protokolünü duraklattıklarını duyurdu.

Bu duyurunun akabinde BlockSec, platforma yönelik kuşkulu bir saldırıyı engellediklerini ve protokoldeki 2.900 ETH‘yi kurtardıklarını açıkladı. BlockSec, ParaSpace’e ulaştığını fakat şimdi geri dönüş alamadığını da belirtti.

BlockSec, ParaSpace İstismarının Önüne Geçti

Akıllı mukaveleleri denetleyen BlockSec, NFT borç Eda platformu ParaSpace‘e yönelen kuşkulu taarruzları engellediğini duyurdu. BlockSec, bu ataklardan 2.900 Ethereum’u (ETH) kurtardığını ve bunu gruba bildirdiğini aktardı.

Günün erken saatlerinde ParaSpace, platformunda kuşkulu birkaç süreci ayrım ettiğini ve bu nedenle operasyonlarını durdurduğunu aktardı. Platformdaki mukavelelerde hiçbir sürece müsaade vermediklerini aktaran NFT kuruluşu, para çekme, para yatırma ve tasfiye üzere süreçlerin gerçekleşmeyeceğini belirtti.

ParaSpace, yaşanan süreçleri araştırdığını ve daha Çok bilgiye sahip olduğunda topluluğuna güncelleme yapacağını da aktardı. Daha sonrasında NFT platformu, BAYC ve CryptoPunks üzere Kıymetli NFT’lerin de ortalarında olduğu varlıkların inançlı olduğunu belirtti.

Bu açıklamaların akabinde, BlockSec tarafından da dikkat alımlı bir İzah geldi. BlockSec, ParaSpace’e yapılan istismar taarruzlarını engellediklerini ve 2.900 ETH‘yi (yaklaşık 5 milyon dolar) kurtardıklarını duyurdu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir