Para Kazanmak İçin En İyi 5 Bitcoin Musluğu

Bitcoin Eyl 04, 2022 Yorum Yok

Alışılmış kripto para birimleri satın alma ve alım satım yöntemlerinin aksine, kripto para birimi almanın pek konuşulmayan başka bir yöntemi daha var bu ücretsiz olarak coin dağıtan bitcoin musluklarıdır.

Bu yöntem yasal ve güvenli bir yöntemdir. Bitcoin musluklarına girerken beklentilerinizi çok büyük tutmamalısınız, çünkü bu bir gecede zengin olma yöntemlerinden biri değil. Dijital para birimleri şu anda sık sık manşet oluyor ve 19 milyonun üzerinde dolaşımdaki arz ile Bitcoin hala her zamanki gibi talep görüyor.

Bitcoin Muslukları Nelerdir?

Cryptocurrency muslukları veya bitcoin muslukları, kullanıcıların basit görevleri tamamlama karşılığında küçük miktarlarda kripto para kazanmalarına izin veren web siteleri ve uygulamalardır.

Reklamları tıklatarak ve ücretli gönderiler almak için anketleri doldurarak ödenenleri gördünüz mü?

Bitcoin muslukları aracılığıyla para kazanmak bir şekilde benzer şekilde çalışır. Musluktan sızan su damlaları gibi, kullanıcıların kazandığı ödüller küçük olduğu için musluk olarak adlandırılmıştır.

Tamamlamanız istenecek görevler arasında şunlar bulunmaktadır:

 • Oyun oynamak
 • Anketleri yanıtlama
 • Video izlemek
 • Reklamları tıklama
 • Captcha’yı çözme

Bu faaliyetler çok basit görünse de, önemli miktarda kripto biriktirmenin bitcoin musluklarıyla biraz zaman alabileceğini unutmayın. Ödüller, verilen görevin zorluğuna paralel olarak ilerler; görev ne kadar kolaysa, ödül o kadar küçüktür ve bunun tersi de geçerlidir.

Kullanıcılar, bitcoin para biriminin en küçük birimi olan bir satoshi ile ödüllendirilecek. 1 BTC 100 milyon satoshi’ye eşittir ve bu nedenle daha fazla bitcoin kazanmak istiyorsanız daha fazla görevi tamamlamanız yeterlidir.

Bitcoin Muslukları Nasıl Çalışır?

Film veya banner şeklinde reklamlar, musluk sahibi tarafından web sitesine yerleştirilir. Musluk daha sonra forumlara, bloglara ve diğer benzer web sitelerine bağlantılar gönderilerek tanıtılır.

Kullanıcılar daha sonra bu siteleri ziyaret edecek ve gerekli görevleri tamamlayacaktır. Görevler tamamlandığında satoshi ile ödüllendirileceksiniz. Siteye bağlı olarak, para çekme işlemini gerçekleştirmeden önce satoshileri belirli bir eşik miktarına kadar biriktirmeniz gerekebilir.

Bitcoin Musluklarında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Karşılaştığınız ilk Bitcoin musluğuna dalmadan önce, gereksinimlerinize en uygun olanı bulmak için bu birkaç şeyi aklınızda tutmanız gerekir.

A) Para Çekme Tutarı

En yaygın olarak kullanılan Bitcoin muslukları, minimum eşik miktarına ulaşılmadıkça para çekme işlemine izin vermez. Tipik eşik miktarı 10.000 satoshidir (yaklaşık 5 USD veya 0.0001BTC)

B) Para Çekme Yöntemi

Kazançlarınız dijital bir cüzdana yatırılacaktır, bu nedenle herhangi bir musluğa girmeden önce bir bitcoin cüzdanı hazırladığınızdan emin olun.

C) Talep Tutarı

Bu, kazanılacak potansiyel satoshilerin bir ölçüsüdür. Genel bir kural olarak, görevler ne kadar zor tamamlanırsa ödül de o kadar yüksek olur.

D) Yönlendirme Ücreti

Fazladan para kazanmak için bu sitelerde sunulan tavsiye programından yararlanın. Musluğunuzu seçerken bunu göz önünde bulundurun.

En İyi Bitcoin Muslukları Nelerdir?

1. Cointiply

Contiply, kendisini süper şarjlı bir Bitcoin musluğu olarak görüyor ve saatte 200 satoshi potansiyel kazancıyla en yüksek ödeme yapan musluklardan biri.

Kaydolduğunuzda ve hesabınıza giriş yaptığınızda, bir sadakat bonusu ile ödüllendirileceksiniz ve görev tamamlama için belirlenen kriterlere ulaştıktan sonra seviye atlayarak ekstra ödüller kazanacaksınız.

Bu site, 35.000 jeton biriktirdikten sonra bakiyenize %5 faiz kazanabileceğiniz heyecan verici bir özelliğe sahiptir. Tavsiye programları, kullanıcılara, tavsiyeleriniz tarafından yapılan herhangi bir musluk iddiasının %25’ini ve ayrıca teklif karlarının %10’unu sunar.

 • Kripto para birimi seçenekleri: Bitcoin, Doge, Dash veya LTC
 • Para çekme miktarı: 30.000 satoshi tahakkuk ettiğinde para çekme işlemlerine izin verilir.
 • Para çekme yöntemi: Kripto cüzdanı
 • Uygulama: Contiply (Şimdilik yalnızca Android’de kullanılabilir)

2. Free Bitcoin

Free Bitcoin, öncelikle farklı oyunlar oynayarak satoshi kazanabileceğiniz oyun merkezli bir kripto musluktur. Kullanıcıların bir oyun oynayabilecekleri ve Bitcoin’de 200 USD’ye kadar kazanmaya çalışabilecekleri her saat rulet vardır.

Bu sitenin özellikleri arasında sitede sahip olduğunuz Bitcoin varlıklarına %4,8’e varan faiz kazanabilmeniz de dahildir. Kazandığınızda 1 BTC kazanma ikramiyesini yakalayabileceğiniz kripto para birimi ve matematik tabanlı bir oyun olan Hi-Lo oyununu oynayarak Bitcoin birikiminizi artırın.

Tavsiye programlarına gelince, tavsiye ettiklerinizin kazandığı her şeyin %50’sini ve ayrıca her oynadıklarında ücretsiz piyango bileti alacaksınız.

 • Kripto para birimi seçenekleri: Bitcoin
 • Para çekme miktarı: Minimum para çekme yok
 • Para çekme yöntemi: FreeBitcoin cüzdanının kripto cüzdanı

3. Fire Faucet

Video izlemek, anketleri yanıtlamak gibi çeşitli görevleri yaparak Fire Faucet’te sunulan 12 kripto para biriminden herhangi birini kazanın.

Aktivite seviyenize göre ödüllendirildiğiniz bu sitede ödül sistemi uygulanmaktadır. Sitenizin ziyaret ve kullanım sıklığı arttıkça daha üst sıralarda yer alabileceksiniz ve Yangın Musluğu ilk 20 kullanıcıyı ek ödüllerle ödüllendirir.

 • Kripto para birimi seçenekleri: Bitcoin, Binance BEP20, Tether TRC20, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Dash, Tron, Nano, Monero, ZCash ve DigiByte.
 • Para çekme miktarı: Minimum 10 USD para çekme
 • Para çekme yöntemi: Kripto cüzdanı veya FaucetPay Mikro Cüzdan

4. Faucet Crypto

Faucet Crypto’da seviye atlayıp kazancınızı artırabileceğiniz reklam izleme, rol yapma oyunları (RPG) oynama gibi görevlerle jeton kazanabilirsiniz.

Tavsiye programları, tüm tavsiye kazançlarınızın %20’sini sunar.

 • Kripto para birimi seçenekleri: Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Dash, Tron, Nano ve daha fazlası. 20 jetona kadar mevcuttur!
 • Para çekme miktarı: 500 jeton
 • Para çekme yöntemi: Faucetpay.io

5.Bitcoin Aliens

Bitcoin Aliens, kullanıcıları uygulamalarında Bitcoin Cash, Bitcoin ve Litecoin ile oyun oynadıkları için ödüllendiriyor. Unutulmaması gereken bir nokta, uygulamanın cihazınızda oyunlar oynanırken veri toplayarak para kazanmasıdır.

 • Kripto para birimi seçenekleri: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin
 • Para çekme miktarı: Bitcoin için minimum 30.000 satoshi, Bitcoin Cash için 10.000 ve Litecoin için 100.000 satoshi.
 • Para çekme yöntemi: Kripto cüzdanı
 • Uygulama: Ücretsiz Bitcoin Cash (Şimdilik yalnızca Android’de kullanılabilir)

Bitcoin Muslukları Buna Değer mi?

Birçok insan ilk günlerde geleneksel bitcoin musluklarından yararlandı. Bitcoin’in 2010’da nispeten bilinmemesi nedeniyle bunu yalnızca birkaç kişinin yaptığı varsayılır.

Bitcoin daha popüler hale geldikçe, kripto muslukları, artan bitcoin fiyatına ayak uydurmak için verilen ödülleri sınırlamak zorunda kaldı.

Akıllıca kullanıldığında, tüm bitcoin muslukları oldukça faydalıdır. Bu, büyük olasılıkla çevrimiçi olarak saatte ücretsiz bitcoin kazanmanın en basit ve en uygun yoludur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir