Open Metaverse Alliance, Meta’yı Gaye Aldı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Coin Keşif, Fan Tokens, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

İçinde Yuga, Dapper ve The Sandbox‘un bulunduğu Open Metaverse Alliance, Meta’nın internetin geleceğini tanımlamasına müsaade vermeyeceğini söyledi.

Meta’nın internetin geleceğini Biricik başına şekillendiremeyeceğini açıklamasının akabinde Open Metaverse Alliance (OMA3) Birlikte çalışılabilir bir Web3 dünyası için çalışmalara başlıyor.

Open Metaverse Alliance Resmi Olarak Başlatıldı

Open Metaverse Alliance bugün resmi olarak başlatıldı ve Web3 geliştiricilerine hesaplar tanımlandı. Dapper Labs ve Yuga Labs’in de ortalarında bulunduğu oluşum Birlikte çalışılabilir, Blockchain ile çalışan bir data deposu olarak misyon yapmak için çalışacak.

Meta’nın gelecekteki data deposunun Blockchain ile tasarlanıp tasarlanmayacağı yahut ortak çalışılınılabilirliği münakaşa mevzularından biri. Bu nedenle Blockchain firmalarından kimileri Web3 geliştiricilerine geleceğin internetine bu formda katılmaya zorlanmaktansa bir alternatif sunmak istediler. Böylelikle Open Metaverse Alliance (OMA3) kuruldu.

İlk olarak Temmuz ayında açıklanan OMA3, Lizbon’daki Web Zirvesi’nde duyurulduğu üzere bugün resmi olarak mağazasını açtı. Dernek, sponsor yahut yaratıcı olmak üzere iki katmanda üyelikler başlattı ve meta data tabanı platformları ortasında standartlar geliştirmeye, Web3’te yasal muhafazaları keşfetmeye ve daha fazlasına başlamak için çalışma kümeleri kurdu.

Batis Samadian açıklamalarda bulundu:

“Meta bilgi deposunun Aleni kaldığı ve hakikaten kullanıcıya ilişkin olduğu ve birdenbire Çok platformda çözülmesi gereken ve bu vizyonu oluşturmak için üzerinde mutabakata varılması gereken Fazla Temel şeyler olduğuna dair tıpkı inancı paylaşıyoruz”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir