Öğrenciler, Blockchain Expo World’de Uzman İsimlerle Buluşuyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 02, 2022 Yorum Yok

Türkiye’nin birinci blockchain teknolojileri fuarı Blockchain Expo World, üniversite öğrencileri ve kripto ekosistemindeki tecrübeli isimleri buluşturuyor.

Blockchain Expo World, 22 ve 25 Aralık tarihleri ortasında İstanbul Fuar Merkezi‘nde, alanında Ünlü birçok ismi ve binlerce kişiyi ağırlayacak. Fuar, fiziki ortamın yanı Dizi metaverse’de sanal ziyaretçilerine de kapılarını açacak.

Blockchain Expo World, Ekosistemi Bir Ortaya Getiriyor

Öğrencilerin ve alanında tecrübeli isimleri bir ortaya geleceği Blockchain Expo World, İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Üç farklı salonda gerçekleştirilecek fuarda, yalnızca üniversitelerin blockchain kulüplerine fiyatsız stant alanı ayırarak öğrencilerin projelerini tanıtma ve dalla buluşmasına İmkan sunacak.

Ekosistemdeki tecrübeli isimler, Talk Expo’da düzenlenecek olan söyleşi, panel ve konferanslarla genç isimlere tecrübelerini aktaracak. Bu sayede, Türkiye ekosistemindeki gençlere değerli bilgiler aktarılırken nitelikli insan kaynağı yetiştirme doğrultusunda da Değerli bir adım atılacak.

Kripto, metaverse, yazılım ve finans alanında aktiflik gösteren şirketlerin yanı sıra, NFT pazar yerleri ve koleksiyon geliştiricileri fuarda bir ortaya gelecek. Ayrıyeten, ilgili STK’lar ve dernekler de iştirak sağlayacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir