NFT Projesi art Gobblers Ağır alaka Gördü

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 01, 2022 Yorum Yok

Rick and Morty seslendirmeni Justin Roiland imzalı NFT projesi Art Gobblers, piyasaya Menfaat çıkmaz 13 milyon dolar topladı.

Kripto Nakit piyasasında çalkantılı Devre sürerken, yeni projeler ortaya çıkmaya devam ediyor. Bilhassa NFT alanında, Ünlü isimlerin koleksiyonları ağır İlgi görüyor. Geçtiğimiz günlerde Yüzüklerin Efendisi serisinin NFT olarak piyasaya çıkması, klâsik sanatın NFT dalına yöneldiğini gösterdi. Birden fazla klâsik sanatçı yeni teknolojiyle daha Çok beşere erişme imkanı buluyor. Kripto ayı piyasasından Dolayı hacim düşüşü yaşayan NFT kesimi, bütün tenkitlere Karşın genişlemesini sürdürüyor.

Art Gobblers Lansmanda 13 Milyon Dolar Topladı

NFT projelerine olan İlgi günden güne artmaya devam ediyor. Bilhassa CryptoPunks koleksiyonunun kazandığı bedel, öbür koleksiyoncuları ve yatırımcıları da cezbediyor.

Rich and Morty dizisinde seslendirmen olarak misyon Meydan Justin Roiland, NFT dalına giriş yaptı. Çıkardığı yeni projesi art Gobblers, lansmanında kısa müddette 13 milyon dolar toplamayı başardı.

NFT tabanlı merkezi olmayan sanat fabrikası art Gobblers, Eser çıkarmaya başladığını duyurduğu Lahza binlerce insanın ağır ilgisini gördü. Tahlil ve data sağlayıcısı Blur‘a nazaran, proje 925 eşsiz eserinin satışını gerçekleştirdi. 11.25 ETH taban fiyata ulaşan koleksiyon, 7.480 ETH‘lik bir hacme ulaştı.

Proje Gaye olarak, kendi kendine yeten ve gelişen bir sanat ekosistemi yaratmak istiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir