Dogecoin Yükselişte! 1 Kasım 2022

Altcoinler Kas 01, 2022 Yorum Yok

Dogecoin önderliğinde bugün bir Fazla memecoin yükselişe geçti, DOGE ise CoinGecko datalarına nazaran nihayet 24 saatte yaklaşık yüzde 25’lik bir yükseliş kaydetti.

DOGE nihayet 24 saat içinde CoinGecko bilgilerine nazaran yaklaşık yüzde 25 yükseliş kaydetti. Bu yükselişle birlikte DOGE en Fazla yükselenler listesinde kendine yer edindi. Pekala DOGE neden yükseliyor? DOGE’deki yükselişin sebebi ne? Gelin bu yazımızda birlikte bulmaya çalışalım.

DOGE neden Yükseliyor?

Piyasanın Geri kalanı nihayet 24 saatte içerisinde fiyat düzeltmesi olmadan yükselen önde gelen memecoin Dogecoin (DOGE) de Değerli ölçüde ralli yaptı. Elon Musk’ın toplumsal medya devi Twitter’ı satın almasının tamamlanmasının akabinde topluluk bunu Dogecoin grafiğine yansıttı. Elon Musk’ın sevdiği token’ın fiyatı o vakitten beri yükselişte.

DOGE’nin günlük grafiği

DOGE’nin grafiğine baktığımız Vakit evvelki analizimizde söylediğimiz üzere Ağustos ayından sonra gelen en yüklü alımlar geçtiğimiz hafta yaşandı. DOGE’deki yüksek hacimli alımlar ve balina hareketleri fiyata yansıyarak en tanınan memecoin’in 0.10 doları geçmesinde rol oynadı. Dogecoin grafiğinde RSI şu anda 80-100 bandında çok alım düzeyinde. Evvelki analizimizde belirttiğimiz üzere göstergeler bir düzeltmeye işaret ederken şu anda da durum pek farklı değil bu yüzden dikkatli olmakta fayda var.

DOGE’nin yanı Dizi bugün memecoin’lerde yükselişten bahsetmek mümkün. FLOKI yüzde 81, ELON yüzde 84 ve KISHU da yüzde 79 yükselmiş durumdalar.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir