NFT Platformu Blur için Hırsızlık Uyarısı!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 16, 2023 Yorum Yok

Kripto hırsızları, oluşturdukları web siteler aracılığıyla Blur (BLUR) token’larını talep etmek isteyen şahısların cüzdanlarına göz dikti.

Özellikle de kripto piyasasının hızla artış göstermesi, kripto hırsızlarını adeta harekete geçirdi. Geçtiğimiz günlerde borç Eda platformu olan Euler Finance’ın kripto saldırısına uğraması buna Aka bir Örnek olmuştu. Yasa dışı olayların giderek artması, kripto dalındaki kaygıyı giderek artırdı. Bilgi platformu olan TrustCheck’in yayınlamış olduğu bilgilere nazaran, kripto cüzdanlarını Kötü maksatla oluşturulan web sitelere bağlayan Blur kullanıcılarından 300.000 dolardan Çok bakiye çalındı.

Kripto Hırsızlıkları Devam Ediyor

Sektörün üst istikametli fiyatlamasıyla hakikat orantılı olarak artan kripto hırsızlıkları, tekrardan gündeme gelmiş görünüyor. Euler Finance tarafında Aka yankı uyandıran kripto hırsızlık olayları, yeni olarak NFT severleri hedeflemiş durumda. Yakın süreçte isminden çokça Laf ettiren dev NFT Platformu Blur, bu sefer de kripto hırsızlarının yeni gözdesi haline geldi.

NFT’lerde giderek artan hacim ve popülerlik, kripto hırsızlık hadiselerini NFT bölümüne yöneltti. Hırsızlık hedefiyle oluşturulan Türlü web siteleri, Blur yatırımcılarının kripto cüzdanlarını radarına almış gözüküyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir