parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Meta, NFT’ler Üzerine Çalışmayı Bırakabilir

Meta, NFT’ler Üzerine Çalışmayı Bırakabilir

admin admin -
24 0

Meta yöneticisi, NFT’ler üzerine çalışmayı bırakmayı planladıklarını açıkladı.

Meta yöneticisi Stephane Kasriel’e nazaran Meta, NFT gayretlerinden şimdilik vazgeçiyor. Meta, yatırımlarının çoğunluğunu Blockchain ve Metaverse alanına yönlendirmişti.

Stephane Kasriel: Meta Şimdilik NFT’ler Üzerine Çalışmayı Bırakacak

Meta‘nın ticaret ve finansal teknolojiler lideri Stephane Kasriel’e nazaran Meta, şirket önceliğini değiştirmeyi düşündüğü için NFT gayretlerinden vazgeçiyor.

Stephane Kristel mevzu hakkındaki açıklamayı Twitter üzerinden yaptı. Kristel açıklamalarında şunları söyledi:

“Bazı Eser haberleri: şirket genelinde odak noktamızı artırmak için öncelik verdiğimiz şeylere yakından bakıyoruz. Yaratıcıları, insanları ve işletmeleri desteklemenin Öbür yollarına odaklanmak için dijital koleksiyon eserlerini (NFT’ler) şimdilik azaltıyoruz.”

Meta daha Evvel NFT‘lerin içerik oluşturucu iktisadını genişletmeye Yardımcı olabileceğini söylemişti. Instagram, Kasım ayında Polygon dayanaklı bir NFT pazarı için planlarını duyurmuştu.

Kasriel , Kasım ayında bir açıklamasında NFT’ler özelinde konuşmuştu. Kasriel NFT’ler için “NFT pazarı için, gittiğini düşündüğümüz yere kıyasla hala erken” dedi . “NFT’lerin Instagram’da Lokal olarak kullanımını kolaylaştırarak, uygulamalarımızı en sevdikleri içerik oluşturucularla temas kurmak ve onları desteklemek için kullanan milyarlarca insan için yeni yollar açıyoruz ve bu da daha ekonomik fırsatların önünü açıyor” dedi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir