Litecoin Madencilik Zorluğunda Artış Yaşandı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 05, 2022 Yorum Yok

Blockchain projesi Litecoin (LTC), madencilik zorluğunun artış göstererek 18 milyon hash‘a ulaştığını bildirdi.

Kripto Nakit projelerinin en Kıymetli blok üretim kaynağı madencilik olarak öne çıkıyor. lider kripto Nakit ünitesi Bitcoin, madencilik açısından dorukta ilerliyor. Her bir blok üretimi için, düğüm zorluklarını aşmak gerekiyor. Kripto Nakit ünitelerine blok üreten madenciler ise aştıkları düğümler sonucunda ödüllendiriliyor. Madencilik yapılabilen bir diğer proje Litecoin, talep artışı yaşamaya başladı. Bilhassa nihayet zamanlardaki yükseliş istikametli trend, tanınan projeye ivme kazandırdı.

Litecoin Vakfı, Madencilik Zorluğunu Bildirdi

Litecoin Vakfı, kripto Nakit data sitesi CoinMarketCap üzerinden yaptığı paylaşım ile Bir arada madencilik zorluğunun arttığını bildirdi.

Proje üzerindeki artan 18 milyon hash oranı, madenci mükafatları için artan bir rekabet olduğunu öne çıkardı. Ayrıyeten dijital gümüş olarak da bilinen Litecoin, yarılanma periyoduna de yaklaştı. Tanınan proje 2011 yılında piyasaya çıktığında, madencilerin bir bloğu muvaffakiyetle kazmalarına 50 LTC Ödül verilmişti. Her 840 bin blokta Ödül yarılanacak halde algoritma oluşturuldu. Buna nazaran LTC için yarılanma 2023 yılında gerçekleşeşecek.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir