parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Kripto Şirketi Kaiko, Hong Kong’a Taşınıyor

Kripto Şirketi Kaiko, Hong Kong’a Taşınıyor

admin admin -
23 0

Kripto Nakit piyasası data sağlayıcısı Kaiko, Asya’daki merkezini Singapur’dan Hong Kong’a taşımayı planlıyor.

Kaiko İcra Heyeti Lideri Ambre Soubiran, geçtiğimiz gün gerçekleştirdiği bir röportajda, Hong Kong‘un blockchain merkezi olma konusundaki emin adımlarına değindi. Soubiran, Kaioko’yu Hong Kong‘a taşımayı planladıklarını ve Hong Kong‘un dijital varlık sanayisi için küresel bir merkez olma eforundan etkilendiğini lisana getirdi.

Kaiko, Hong Kong Furyasına Katılıyor

Kripto datalarını ICE ve Deutsche Boerse üzere kuruluşlara aktaran Kaiko, Singapur‘da bulunan merkezini Hong Kong‘a taşımak istiyor.

Kripto piyasa data sağlayıcısı şirket, Asya bölgesine yönelik operasyonları hakkında yeni planlamalar içerisinde. Şirket, kripto sanayisinin düzenleyicilerden geçtiği ve global bir merkez haline dönüşmeye başladığı Hong Kong’a göz kırpıyor.

Kaiko İcra Şurası Lideri Ambre Soubiran, bahisle ilgili şunları söyledi;

“Hong Kong düzenleyici kurumlarından gelen bütün nihayet değişiklikler ve teşebbüslerle birlikte, buranın açıkça olmamız gereken yer olduğunu, sermayenin nereye akacağını ve hedge fonlar, yatırımcılar ve varlık yöneticileri Laf konusu olduğunda Fazla Çok çekicilik gördüğümüzü ayrım ettik.”

Hong Kong, geçtiğimiz aylarda ortaya koyduğu çalışmaları ve kripto sanayisine yönelik planlamalarıyla ağır bir gündem oluşturmuştu. bütün kripto ekosisteminde, Asya merkezli bir boğa koşusu konuşulmaya başlanmış ve yatırımcılar iştahlanmıştı.

Şehir devleti, bu Yıl içinde perakende yatırımcıların, Bitcoin ve Ethereum üzere daha Aka token’ların ticaretini yapmasına müsaade vermeyi planlıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir