Kripto Firması Fare Protocol, 6,2 Milyon Dolar Topladı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT May 01, 2023 Yorum Yok

Fare Protocol, token lansmanından Evvel 6,2 milyon dolar fon toplamayı başardı.

Fon toplama süreci, C Squared Ventures ve Twitch’in kurucusu Justin Kan tarafından ortaklaşa kurulan şirket Goat Capital tarafından yönetildi.

Fare Protocol, Token Lansmanından önce Fon Çeşidinde 6,2 Milyon Dolar Topladı

FARE Protokolü, Twitch’in kurucusu Justin Kan tarafından yönetilen şirket olan Goat Capital ve C Squared Ventures liderliğindeki bir başlangıç ​​turunda 6,2 milyon dolar topladı. Fon toplama süreci, bu yılın sonlarında Ethereum Layer-2 Blockchain’i olan Arbitrum‘da ekosistem ve Lokal token lansmanından Evvel yaşandı.

Fon cinsindeki öteki yatırımcılar ortasında başkaları ortasında 6th Man Ventures, Republic Crypto, Arrington Capital, Eniac Ventures, Spark Digital Capital, Morningstar Ventures, Quantstamp ve DWeb3 yer aldı.

FARE ekosistemi, mümkünlük değişkenlerine dayalı şeffaf zincir üstü olaylar tarafından tetiklenen mümkünlük akıllı kontratları üzerine şurası. Mukaveleler için birinci kullanım durumu, fare token’ların rastgele basılması ve yakılması olayına dayanıyor.

Sistem, bir token’ı kaybetme yahut yakma mümkünlüğünün, gerçek dünyadaki bir kumarhanenin işleyişine misal biçimde, basım yahut kazanma olasılığından daha yüksek olacak biçimde tasarlanmıştır.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir