Kripto Borsası Ripio, Florida’da Şube Açıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 09, 2023 Yorum Yok

Buenos Aires merkezli kripto Nakit borsası Ripio, ABD’ye ilk girişi olarak Florida’da hizmetlerini açacağını duyurdu.

Kripto Nakit borsalarının genişleme ve geliştirme çalışmaları sürüyor. Artan benimsenme oranlarına nazaran, ülkeler de bu duruma Ahenk sağlamaya başladı. Güney Kore, Singapur, Amerika’nın bazı eyaletleri üzere dikkat cazibeli pozisyonlarda blockchain teşebbüsleri sürüyor. bütün bu teşebbüsler ortasında, kripto borsalarının lisans alma ve şube açma mesaisi de ağırlaştı. nihayet olarak Ripio, ABD’ye ilk sefer giriş yapmak için Florida’yı tercih etti.

Kripto Borsası Ripio, ABD’ye Birinci sefer Giriyor

Arjantinli borsa Ripio, Ripio Select adını verdiği hizmetlerini Florida’da başlatacak. Eyalette hizmetlerini planlayan borsa, yasal onaylardan da geçti.

Halihazırda ABD’de 600‘den Çok müşterisi bulunan borsa, bu portföye ağırlaşmış durumda. Ripio Select hizmetiyle birlikte, Aka ölçekli kripto Nakit ticaretine ve süreçlerine çanak tutacak. Florida’daki kurumsal yatırımcıları maksat Meydan borsa, birinci Sınıf hizmet sunmayı amaçlıyor.

Yaklaşık 4.5 milyon kullanıcısı bulunan borsanın, on yıldır aktiflik göstermesi de dikkat çekti. Ripio Select’in teklifi, şirketlere, yüksek net varlığı olan bireylere ve kurumsallara yönelik olacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir