Kripto Borsası OKX, Varlıklarını Paylaştı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 14, 2022 Yorum Yok

Kripto Nakit borsası OKX, varlıklarının bir kısmını toplumsal medya aracılığıyla açıkladı.

Son yaşanan FTX çöküşünün akabinde, gündemde borsaların şeffaf bir halde devinim etmeleri yer alıyor. Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), borsasının artık varlıklarını şeffaf bir formda açıklayacağını belirtmişti. CZ’nin yaptığı açıklama, FTX çöküşünden sonra yatırımcıların inançlarını tekrar inşa etmek için geldi. Binance, geçtiğimiz günlerde varlıklarının bir kısmını toplumsal medya aracılığıyla açıkladı. Bu atılımın akabinde, diğer tanınan kripto Nakit borsaları da varlıklarını açıklamaya başladı. nihayet olarak OKX, 6 milyar dolarlık bir varlığını şeffaf bir biçimde paylaştı.

OKX, Şeffaflık Kuralına Uydu

Kripto Nakit borsası OKX, Twitter aracılığıyla varlıklarının bir kısmını açıkladı.

OKX, soğuk cüzdanlarda 6 milyar dolarlık bir varlık bulundurduğunu duyurdu. Twitter açıklamasında OKX, şeffaflık ve kullanıcı güvenliğini Kıymetli bir öncelik haline getirdiğini belirtti. Ayrıyeten borsa, paylaşılan dataların rezervler ve cüzdan adreslerine ilişkin olduğunu belirtti.

Varlıklarının bir kısmını paylaşan borsanın elinde, USDT, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) çoğunluğu dikkat çekti. 6 milyar dolarlık varlığın, yüzde 46’sının USDT olması göze çarptı. Ayrıyeten, varlıkların yüzde 25’ini BTC ve yüzde 21’ini ETH oluşturuyor. nihayet olarak yüzde 6’lık bir dilim de USDC tarafında yer alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir