Kayıtlardaki En Yüksek USDC Yakımı Gerçekleşti

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 15, 2023 Yorum Yok

Kayıtlara geçen en yüksek USDC yakımı bugün itibariyle gerçekleşti.

USDC itfaları Cuma gününden bu yana 6,2 milyar dolara ulaştı. Tıpkı devirde yaklaşık 1,7 milyar dolar basıldı ve net itfalar 4,5 milyar dolara ulaştı.

En Aka USDC Yakımıyla Birlikte Toplamda 6,2 Milyar Dolarlık USDC Yakılmış Oldu

Kayıtlardaki en Aka USDC yakımı bugün itibariyle gerçekleşti. Geçtiğimiz birkaç günden bu yana net itfalar 4,5 milyar dolara ulaştı. 723 milyon dolarlık şimdiye kadarki en Aka yakım bugün itibariyle gerçekleşti.

Circle‘ın stablecoin‘i itimadı Geri kazanmak için çaba etmeye devam ediyor ve Arkham’ın datalarına nazaran rekordaki en Aka itfa, 723,5 milyon doların boş bir adrese gönderilip yakılmasıyla gerçekleştirildi. 

Cuma gününden bu yana 6,2 milyar dolardan Çok USDC itfa edildi ve yaklaşık 1,66 milyar dolar Geri piyasaya sürüldü. Bu da net itfaları 4,5 milyar doların biraz üzerine getirdi.

USDC‘yi destekleyen rezervlerin başarısız ABD bölgesel bankalarında kalmasına ait endişeler, hafta sonu durdurulmadan Evvel başlangıçta perşembe ve cuma günlerinde yakımları teşvik etti.

ABD federal banka düzenleyicileri daha sonra Silikon Vadisi ve Signature Bank alıcı mevduatlarının tam iadesini garanti etti. ek olarak Circle CEO’su Jeremy Allaire, operasyonların pazartesi günü tekrar başlayacağını söyledi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir