Jim Cramer’den Sert Eleştiri: Binance ile Çalışmazdım!

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Mar 31, 2023 Yorum Yok

Ünlü finans sunucusu Jim Cramer’in gerçekleştirmiş olduğu program sonrasında Binance’ı maksat alarak Misli tenkitlerde bulundu.

Dünyanın en Fazla tercih edilen ve en Fazla hacme sahip olan kripto borsası Binance krizlerinin tesiri devam ediyor. CNBC’nin önde gelen finans sunucularından Jim Cramer’in gerçekleştirmiş olduğu bir program, Özellikle de kripto yatırımcısını dehşete boğdu. Jim Cramer’in eski Emtia Vadeli Süreçler Ticaret Komitesi (CFTC) Başkanı TimothyMassad ile Binance hakkındaki röportajı, Binance taraflı tehlikelerin giderek artabileceği tarafındaydı.

Jim Cramer’dan Binance ile İlgili Çarpıcı Yorumlar

Massad ile Birlikte Binance’da nihayet vakitlerde artan Fud haberleri pahalandıran Ünlü sunucu çarpıcı bir İzah yaparak, “Binance ile Amel birliği yapmazdım”. dedi. nihayet günlerdeki sistemsel kesintileri ve Binance CEO CZ’ye açılan CTFC davası, yalnızca kripto ekosisteminde değil, bütün finans piyasalarında Aka yankı uyandırdı.

Jim Cramer’ın da eski CTFC CEO’suyla gerçekleştirmiş olduğu bu söyleşi, başlardaki soru işaretlerini beraberinde getirdi. Bilhassa de toplumsal medyada Aka bir yer edinen Binance için, gelebilecek haberler ilgiyle takip ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir