parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. İddialara Göre Binance, Binlerce Hesabı Gereksiz Şekilde Kapattı

İddialara Göre Binance, Binlerce Hesabı Gereksiz Şekilde Kapattı

admin admin -
14 0

Dünyanın en Aka kripto Nakit borsası Binance, binlerce hesabın Gereksiz yere kapatıldığını söyledi.

Bazı argümanlara nazaran Binance, ABD yaptırımları sebebiyle birçok İran hesabının Gereksiz yere kapatıldığını söyledi. Tezler Binance‘in birtakım eski çalışanları tarafından ortaya atıldı.

Binance Hakkında İddialar

Dünyanın en Aka kripto Nakit ticaret platformu olan Binance, uzun müddettir dünya çapında ağır kamu, siyasi ve düzenleyici incelemelerin konusu olmaya devam ediyor.

Borsa hakkındaki en tartışmalı savlar ortasında şirketin, kripto ile ilgili faaliyetleri yasaklayan ABD yaptırımlarına Karşın İran’daki tüccarlara ve firmalara yıllarca hizmet verdiği bildirildi.

Konuya dair bilgili insanlara nazaran bir kullanıcının İranlı olması Binance hizmetlerini kullanmasının yasak olduğu manasına gelmiyor. Lakin binlerce bu durumdaki şirket, birtakım İranlı müşterilerin bloke edilmemesi gerekirken hesaplarının bloke edilmesiyle bu ayrımı yapamadı.

Binance’in Global Yaptırımlar Lideri Chagri Poyraz, şirketinin uyumluluk protokollerini uygunlaştırma konusunda Özellikle geçen yıldan bu yana uzun bir yol kat ettiğini düşünüyor. Bununla birlikte, ticaret platformunun veritabanını yaptırım uygulanan müşterilerden kurtarma uğraşlarının ekseriyetle müşterilerin hesaplarının bloke edilmesiyle sonuçlandığını söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir