Huobi, Yeni Marka Stratejisini Paylaştı

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Oca 08, 2023 Yorum Yok

Huobi Global, İsim değişme ve global genişleme yol haritasını ortaya koyarak yeni marka stratejisini başlattı.

Huobi Global’in yeni istişare heyeti üyesi Justin Sun, bu ayın başında şirketin genel merkezini Karayipler’e taşımayı planladığını söylemişti. Genişleme planlarının sinyali o günden verildi. Huobi, İsim değişikliğiyle Bir arada global genişlemesinin bir modülü olarak, Karayip bölgesinde bir hizmet alanı oluşturacak.

Huobi, Yol Haritasını Açıkladı

Önde gelen sanal varlık borsası Huobi Global, kısa bir müddet Evvel platformun yenilenen marka stratejisini açıkladı.

Houbi Küresel, şirketin “Huobi” olarak yine markalanacağını duyurdu. Ayrıyeten, About Capital Buyout Fund tarafından geçen ay satın alınmasının akabinde global genişleme yol haritasını paylaştı.

Marka yenilemesinden sonra Huobi, markasını güçlendirmek için çalışacak ve HT’nin Değerli stratejik özelliklerine tam manasıyla yer verecek. İkincisi, Amel stratejisinin merkezinde yer Meydan Huobi, listelemeler için HT oylaması yoluyla pazardaki yüksek kaliteli projeleri keşfetmeye devam edecek.

Huobi, Güneydoğu Asya, Avrupa ve kullanıcı tabanı için kuvvetli büyüme potansiyeli sunan öbür bölgelerdeki yatırımlarını da artıracak. Genişlemesiyle Birlikte ölçeğini artırmak için Huobi, stratejik birleşmeler ve satın almalar peşinde koşmayı keşfedecek. Ayrıyeten, blockchain ve sanal varlıklarda birinci Sınıf yetenekleri işe almaya odaklanacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir