parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Hong Kong, Kripto Lisans Yönergeleri Yayınlayacak

Hong Kong, Kripto Lisans Yönergeleri Yayınlayacak

admin admin -
16 0

Kripto Amel yönergelerinin Hong Kong taşınır Değerler Vadeli Süreçler Kurulu lideri Julia Leung, Mayıs ayında kripto lisans yönergelerinin yayınlanacağını duyurdu.

Hong Kong taşınır Değerler Vadeli Süreçler Komisyonu’nun (SFC), kripto sanayisi ve Hong Kong ismine Değerli bir duyuruda bulundu. nihayet üç aydır kripto çalışmalarının üzerine ihtimamla düşen Hong Kong, önümüzdeki ay kripto borsası lisans yönergelerini açıklayacığını bildirdi. Açıklanan bilgiler doğrultusunda yönergeler, haziran ayında ferdi yatırımcılar için kripto ticaret platformlarına takviye sağlayacaktır.

Tarih olarak şimdi netleşmese de 1 Haziran olarak belirtilen planlama, Hong Kong’un kripto bölümü için Aka bir ehemmiyete sahip. Kripto lisans konusunda global olarak ön plana çıkan Hong Kong’un gelecekte yapacağı çalışmalar, hem Hong Kong halkını hem de kripto yatırımcılarını meraklandırıyor.

Raporda Yer Meydan Konulardan Bahsedildi

Kara Nakit Aklamayı Tedbire (AML) ve Müşterinizi Tanıyın (KYC) düzenleyici ihtiyaçları, Leung’un atıfta bulunduğu 20 Şubat raporunda yer Meydan önemli hususlardan bazılarını içeriyordu. Beklenen Sanal Varlık Hizmet Sağlayıcı (VASP) lisans sahiplerinin birden fazla için onay beklemeye devam ediyor. Birtakım ticaret platformları ise daha şimdiden SFC’nin nezareti altında yatırımcılara kriptoyla ilgili hizmetler sunmaya başladı.

Ocak ayından bu yana kripto lisans süreçleriyle parlayan Hong Kong, önümüzdeki ay gerçekleştireceği çalışmalar ile Aka İlgi uyandırdı. Kripto piyasasını da dolaylı yoldan etkileyen Hong Kong’un atakları, yatırımcılarda merak uyandırmaya devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir