H&M Yeni Koleksiyonunu Metaverse’te Sahneye Çıkarıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

Popüler giysi markası H&M, yeni koleksiyonuna metaverse’te yer verecek.

Moda sanayisi, metaverse ve NFT’lere ağır İlgi gösterenler ortasında yer alıyor. Moda markaları kendi NFT koleksiyonunu piyasaya sürüyor ve metaverse’te mağaza açmaya, defileler yapmaya başladı. H&M de yeni koleksiyonu için metaverse’ü kullanacağını duyurdu.

H&M’den Metaverse İş Birliği

H&M, “The Metaverse Design Story” koleksiyonunu başlatmak için Instute of Digital Fashion (IDF) ile Amel birliği yapıyor.

Metaverse Design Story koleksiyonu, Dijital Moda Enstitüsü (IDF) ile ortaklaşa tasarlandı. Snapchat tarafından sağlanan artırılmış gerçeklik (AR) moda lensleri ile beş artırılmış gerçeklik filtresi aracılığıyla vurgulanan dijital koleksiyona H&M uygulaması üzerinden erişilebilir ve AR moda lensleri aracılığıyla görüntülenebilir.

Koleksiyon, 8 Aralık’tan itibaren Melbourne’daki GPO alışveriş merkezinde, çevrimiçi sürüm ise 1 Aralık’ta sanal alanda satışa sunulacak.

H&M konsept tasarımcısı Ella Soccorsi, metaverse maceralarıyla ilgili olarak şunları söyledi:

”Müşterilerimize, metaverse kainatın doğuşunda hepimizin hissettiği heyecanı ve birebir vakitte doğal dünyaya duyduğumuz hayranlığı yakalayan patlayıcı bir koleksiyon sunmak istedik. Umuyoruz ki herkes, yaptığımız işten keyfi alacak.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir