Cardano Geliştiricisi, Stablecoin Çıkarıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 18, 2022 Yorum Yok

Cardano (ADA) geliştiricisi Emurgo, ABD dolarına sabitlenen USDA stablecoin’ini çıkaracak.

Merkeziyetsiz akıllı mukaveleler platformu Cardano, ekosisteminde Değerli ölçüde büyümelere tanıklık ediyor. Tanınan projeye olan ilgi, günden güne artış gösteriyor. ADA fiyatı kripto ayı piyasasından etkilenmiş görünse de arka planda File gelişimini sürdürüyor. Ekosistemi genişleyen Cardano, yeni projelere de kapılarını aralıyor. nihayet olarak tanınan projenin geliştiricisi Emurgo, Cardano ağında yeni bir stablecoin çıkarmak için kollarını sıvadı.

Cardano Ekosisteminde, Stablecoin Rüzgarı

USDA, Cardano (ADA) ağında fiat paralara sabitlenmiş bir stablecoin olarak hizmet verecek.

Cardano geliştiricisi Emurgo, USDA için 2023 yılının birinci çeyreğini işaret etti. Cardano’nun resmi ticari kolu olarak fonksiyon gören Emurgo, USDA’nın yasal Nakit ünitesi tarafından desteklenen bir stablecoin olacağını belirtti.

Ayrıca USDA, Anzens ürün pazar çizgisinden birinci teslimat olacağı aktarıldı. Anzens, kripto ve gerçek dünya ortasında köprü kurmak maksadıyla oluşturulmuş finansal hizmetler eseri olarak öne çıkıyor.

Emurgo yeni eserinin, Cardano ağındaki birinci düzenlenmiş stablecoin olacağını duyurdu. Cardano ekibinin ağır mesai harcadığı ekosistemde, Önemli gelişmeler gözlemleniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir