Günün En Çok Değer Kaybeden Coin’leri Şaşırttı!

Altcoinler May 11, 2023 Yorum Yok

Son 24 saat içersinde en Fazla değer kaybeden coin’ler şaşırtmaya devam ediyor, listenin tepesini Bitcoin (BTC) hardforkları oluşturdu.

CoinMarketCap’ten alınan bilgiler doğrultusunda nihayet bir gün içersinde en Fazla kayba uğrayan coin’ler şaşırttı. Yakın vakitte trend yakalayan Bitcoin hardforkları, daha dün listenin doruğunda yer alıyordu. Şu Lahza ise Bitcoin SV (BSV) ve Bitcoin Cash (BCH), yüzde 10’dan Çok değer kaybederek üst sıralarda yer aldı. Listenin bir öbür şaşırtan ismi de Pepe (PEPE) oldu. Yüzde 12,16 düşüş gösteren tanınan coin, volatil fiyat hareketlerini hala devam ettiriyor.

Bitcoin Hardforklarında Volatilite Yüksek

BRC20‘nin ateşlemiş olduğu Bitcoin hardforkları, hala isminden Laf ettiriyor. Dün itibariyle en Fazla kazanan listesinin başını çeken BSV ve BCH, yeni durumda ise tam aksisi seyrediyor. Devasa hacimlere ulaşan Bitcoin’in türev coin’leri, uzun bir ortadan sonra tekrardan popülarite yakaladı. BRC-20’nin trend olmasından Güç bulan hardforklar, bir mühlet daha konuşulacak üzere duruyor.

Piyasadı Fud haberlerinde aktif olduğu volatilitelik, Özellikle de Bitcoin hardforklarını vurdu. Geçtiğimiz gün yüzde 10’dan Çok değer kazanan BSV ve BCH, bugün ise yüzde 12,54 ve yüzde 12,16’lık bir değer kaybetti. Ayrıyeten PEPE’nin bu listede 2.sırada yer alması, memecoin severleri üzmüş görünüyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir