parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Google Cloud’dan Yeni Polygon Hamlesi

Google Cloud’dan Yeni Polygon Hamlesi

admin admin -
17 0

Google Cloud, Blockchain bölümündeki atılımlarına devam ediyor.

Google Cloud, yeni açıklamasında ekosistemin gelişimi için Polygon ağını destekleyeceğini açıkladı. Google Cloud ve Polygon Labs, Polygon düğümlerinin dağıtımını ve idaresini kolaylaştırmak ismine Amel birliği yapacak.

Google Cloud, Ekosistem Gelişimi için Polygon’u Destekleyecek

Google, ekosistem gelişimi ve benimsenmesinin artırılması için Polygon ile Amel birliği yapacak. İki firma bugün Amel briliğine dair bir İzah yaptı. Ortak çalışmanın bir modülü olarak, Google Cloud’un Blockchain Node Engine’i Polygon’u destekleyecek.

Google Cloud’un Web3’ün gelişimi için Blok Zinciri Düğüm Motoru, Google Cloud ve Polygon Labs tarafından Perşembe günü duyurulan Fazla yıllı stratejik ittifakın bir modülü olarak Polygon’u destekleyecek.

Hareket, geliştiriciler için Polygon düğümlerinin dağıtımını ve idaresini kolaylaştırmayı hedefliyor. Bununla birlikte, Polygon ekosisteminin benimsenmesini artırmayı amaçlıyor.

Bir Google Cloud sözcüsüne nazaran Blockchain Düğüm Motoru esasen Ethereum’u destekliyor ve tıpkı vakitte Solana’yı birinci Sefer geçen Kasım ayında duyurulan bir hareketle entegre etmek için çalışıyor.

Polygon Labs’ın kurucu ortağı Brendan Farmer mevzu hakkındaki açıklamasında şu tabirleri kullandı:

“Google Cloud altyapısı, talep arttıkça süreçlerin süratli ve fiyatların düşük kalmasını sağlamak için teknolojiyi daha süratli ölçeklendirmeye Yardımcı olacak.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir