parabayi.com | Zengin Olma Rehberi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoinler
  4. »
  5. Belçikalı Bit4You, Hizmetlerini Askıya Aldı

Belçikalı Bit4You, Hizmetlerini Askıya Aldı

admin admin -
18 0

Belçika‘nın Biricik kripto kuruluşu olan Bit4You, hizmet sağlayıcısının iflas ettiğini açıklamasının akabinde süreçlerini askıya aldı.

Bit4You, CoinLoan’ın iflasını 24 Nisan’da öğrendi. Bununla Birlikte artık bir dijital varlık saklayıcısı olarak Gerekli kayda sahip değil.

Bit4You, Hizmet Sağlayıcısının İflasının Akabinde Süreçleri Askıya Aldı

Belçikalı kripto Nakit ödünç Eda platformu Bit4You, hizmet sağlayıcılarından biri olan CoinLoan’ın Estonya’daki bir mahkeme tarafından iflas ilan edilmesinin akabinde faaliyetlerini askıya aldı.

Estonya’daki bir mahkeme geçtiğimiz günlerde CoinLoan’a Nakit çekme süreçleri de iç olmak üzere faaliyetlerini durdurma buyruğu verdi.

Bit4You, CoinLoan’ın iflasını 24 Nisan’da öğrendiğini ve borç veren Çarşamba günü bir blog gönderisinde yazdı. Bununla Birlikte şirket artık bir dijital varlık koruyucusu olarak Gerekli kayda sahip olmadığını açıkladı.

Bit4You, CoinLoan’da tutulan fonların Geri alınmayacağına dair şimdi rastgele bir durum olmadığını da kelamlarına ekledi.

Bit4You’nun, CoinLoan’da 145,3 BTC (yaklaşık olarak 4,2 milyon dolar), 1097,5 ETH (yaklaşık 2,1 milyon dolar) ve 501,1 BNB (yaklaşık 166,000 dolar) iç olmak üzere farklı varlıkların bulunduğunu söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir