Goldman Sachs, Kripto Sınıflandırma Hizmeti Çıkarıyor

Altcoinler, Bitcoin, Canlı Kripto Para Piyasası, Genel, Metaverse ve NFT Kas 03, 2022 Yorum Yok

Küresel yatırım bankası Goldman Sachs, kurumsallar için kripto sınıflandırma hizmetini çıkarmak istiyor.

Kurumsalların kripto paralara olan ilgisi süratli bir biçimde büyüyor. Bu ilgiyi yakalamak ve pahalandırmak isteyen kurumsal şirketler, yeni hizmetler oluşturmak için ağır mesai harcıyor. Bilhassa birden fazla varlık Yönetim şirketi, Bitcoin ETF‘leri ile yatırımcıları kendine çekmeyi başardı. Yaklaşık 2.5 trilyon dolarlık bir varlığı yöneten global dev Goldman Sachs da kripto paralara sıcak bakan şirketler ortasında yer alıyor. Global dev, yeni hizmetini duyurdu.

Goldman Sachs, Kripto Hizmetine Odaklandı

Küresel dev Goldman Sachs, kripto alanında yaptığı çalışmalara bir yenisini ekliyor. Datonomy ismini verdiği yeni hizmetini, MSCI ve Coin Metrics ile ortak geliştirecek.

Yatırım devi çıkaracağı Eser ile birlikte, data akışı, tahlil ve araştırmaya Yardımcı olacak. Ayrıyeten, kripto performans kıyaslaması yapma imkanı, portföy idaresi üzere Çeşitli kategorilerde de hizmet verecek.

Datonomy, kurumsal yatırımcılar için geliştireceği hizmetiyle Bir arada yeni isimleri kesime kazandırmayı amaçlıyor. Bahisle alakalı İzah yapan yöneticiler, yatırımcıların kriptoyu anlamalarını istediklerini lisana getirdi.

Yeni hizmet, doğal dünyayı yansıtmak maksadıyla, bilimsel bir terim olan taksonomideki oyun Datonomy‘den ilham alıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir